Pļavniekos kāds autovadītājs izraisa avāriju un aizbēg no notikuma vietas

0 Komentāru

18. maijā Pļavniekos divu auto sadursmē negaidīti viens no incidentā iesaistītajiem šoferiem notikuma vietu pameta, ignorējot faktu, ka izsaukta ceļu policija.

Nepatīkamus pārsteigumus kādai ”Nissan Juke” vadītājai 18. maijā nācās piedzīvot divreiz. Pirmo reizi, kad viņas spēkratu aizķēra kāds neuzmanīgs ”Audi” stūrētājs, bet otru reizi, kad tas pats šoferis pēc avārijas izraisīšanas aizbēga no notikuma vietas. Negadījuma vietu pārkāpējs nepameta uzreiz – vispirms viņš piestāja un aprunājas ar automašīnas ”Nissan” īpašnieci.

Automašīnas ”Nissan” vadītāja TV3 raidījumam atklāja, ka šoferis atzinies, ka ir alkohola reibumā.

Par laimi, šim negadījumam ir arī aculiecinieki, kas atstāja ”Nissan” vadītājai savu kontaktinformāciju un pauda gatavību redzēto atstāstīt arī ceļu policistiem. Likumsargi ziņo, ka incidents Deglava un Ilūkstes ielas krustojumā ir reģistrēts, un policijas rīcībā ir informācija par automašīnu, kura atstāja notikuma vietu. Notikušā apstākļi tiek skaidroti, turklāt, visticamāk, atrast aizbēgušo šoferi un viņu sodīt nebūs sarežģīts uzdevums, jo īpaši zinot spēkrata valsts reģistrācijas numuru.

0 Komentāru