Platones pagastā traģiskā nelaimes gadījumā iet bojā autovadītājs

0 Komentāru

Smagā avārijā Jelgavas pusē gājis bojā vīrietis, kas devās izbraucienā kopa ar savu sievu. Vietējie izsaka līdzjūtību un veido ziedu pušķi traģiskās avārijas vietā. Pagaidām nav skaidrs, kāpēc vadītājs ietriecās kokā, bet apkaimes iedzīvotāji izsaka versiju, ka automašīnai priekšā izskrējis meža zvērs, stāsta TV3 raidījums ”Degpunktā”.

Kāds Platones pagasta iedzīvotājs 9. oktobra vakarā sēdās pie stūres savai “Ford Galaxy” automašīnai. Pasažiera sēdvietā iekārtojās viņa sieva un abi devās izbraucienā. Laulātie dzīvoja nomaļā vietā un zemes ceļš, kas ved gar privātmāju, ir līkumains un šaurs.

Diemžēl, jau pēc pārsimts nobrauktiem metriem, vadītājs nenovaldīja stūri un ietriecās kokā. Baismīgo troksni neilgu laiku pirms plkst.17 sadzirdēja Guntis, kas tobrīd baroja vistas: “Bija trieciens. Mēs ar priekšnieku aizskrējām uz turieni. Izsaucām NMPD. Viena mašīnas puse bija ieriekusies kokā.”

Vīrieši gribēja palīdzēt cietušajiem, taču tas neesot bijis iespējams, jo cilvēki bija iesprostoti sadragātajā spēkratā.

“Mēs nevarējām nekā palīdzēt. Viņa netika no mašīnas laukā. Viņai laikam bija lauztas kājas, bet viņa bija pie samaņas. Vīrietis bija pie stūres, bet nereaģēja. Drošības spilvenu, laikam, automašīnai nemaz nebija,” norāda Guntis.

Kad ieradās abas Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) brigādes, 56 gadus vecais šoferis jau bija miris. Viņa sieva tika nogādāta slimnīcā ar vairāku ķermeņa daļu nopietniem ievainojumiem un turpina atlabt palātā.

Negadījuma vietā tagad apkaimes iedzīvotāji atstāj ziedus, izrādot līdzjūtību bojāgājušajam kaimiņam. Citi apkaimes iedzīvotāji aizkadrā stāsta, ka vīrietis nav aizrāvies ar pārmērīgu alkohola lietošanu, taču gadiem ilgi cīnījies ar muguras problēmām. Pagaidām policija potenciālus avārijas iemeslus nemin.

0 Komentāru

Aktuālie Degpunktā sižeti

"Rolands ir beigts." Brīvdienu ballīte Aizkrauklē beidzas ar nežēlīgu noziegumu

Asiņains kautiņš Hospitāļu ielā; notikuma vietā ieradusies arī reanimācijas brigāde

Cietsirdīgs noziegums Pārdaugavā: iespējama konflikta laikā nogalināts vīrietis

Pirts liesmās, kaimiņi glābj īpašumus: Ogres pievārtē plosās ugunsgrēks

Nepatīkams pārsteigums iedzīvotājiem Juglā: koplietošanas ielas vidū uzsākta žoga būvniecība

Vai atriebība? Divi ļaundari kameru redzeslokā aizdedzina "BMW"

Policija Dzērumos vajā dzērājšoferi

Traģiskā ugunsnelaime Jelgavā: dzīvību zaudējuši divi brāļi

Strīdīga situācija Juglā: Rīgas dome ļauj būvēt problēmātisku žogu

Pārdaugavā daudzstāvu ēkā aizdedzies balkons

Iereibusi vadītāja, mūkot no policijas, Ķengaragā apskādē vairākus auto

Jelgavniece noraizējusies par pazudušo brāli; tiek lūgta iedzīvotāju palīdzība