Plakanciemā vīrietis 3,5 promiļu reibumā ar auto vizina bērnu, kurš pat nav piesprādzēts

Pievienot komentāru
Plakanciemā vīrietis 3,5 promiļu reibumā ar auto vizina bērnu, kurš pat nav piesprādzēts
Foto: Ekrānuzņēmums

Dzērājšoferi parasti nedomā ne par savu, ne apkārtējo satiksmes dalībnieku drošību – nesen Ķekavas novadā pieķerts kāds autovadītājs ļoti pamatīgā reibumā, kurš pat atļāvies vizināt savu dēlu, turklāt puika bijis nepiesprādzēts. Lūgšanās par šādu pārkāpumu nesodīt nu nekādi nelīdzēja.

Ap plkst. 21.00 netālu no Plakanciema robežas, kārtības sargu patruļa ievērojusi kādu pretim braucošu “Opel Combo”, kuru bija ievērojuši jau mirkli iepriekš kādā netālā degvielas uzpildes stacijā.

Pienākot pie vadītāja, apstiprinājušās likumsargu aizdomas. Pie auto stūres sēdējis tas pats, iepriekš redzētais, acīmredzami apreibušais vīrietis. Salonā atradies arī aptuveni astoņus gadus vecs puika.

Jau pirmā alkohola pārbaude apstiprinājusi, ka kungs baudījis ko vairāk nekā bundžiņu alus. Vīrieša izelpā konstatētas aptuveni 3,5 promiles alkohola.

Viss tālākais darbs ar aizturēto nodots ceļu policijas pārziņā, kas pārkāpējam noformēja administratīvā pārkāpuma protokolu, kā arī parūpējās, lai šoferis ar šo auto vairs nevarētu turpināt ceļu.