“Pirms sprādziena auto sēdēja vīrietis un visu laiku kaut ko ķimerējās!” Torņakalnā aizdegusies automašīna

0 Komentāru

Kāds aculiecinieks raidījumam “Degpunktā” iesūtījis video, kurā fiksēts, kā ugunsdzēsēji Rīgā, Satiksmes ielā, cīnās ar liesmām, cenšoties glābt degošu auto un tam blakus novietotos spēkratus.

Automašīna bija aizdegusies pie Satiksmes ielas 3. nama. Pirmdien, 25. martā, notikuma vietā redzams, ka zilo automašīnu “Toyota” glābt neizdevās – salons iznīcināts pilnībā, un tieši no iekšpuses sākusies degšana. Bijusi arī eksplozija, raksta mobilais reportieris.

“Jocīgi ir tas, ka pirms sprādziena auto sēdēja vīrietis un visu laiku kaut ko ķimerējās gar vadiem. Ik pa laikam no mašīnas atskanēja taures signāls, kas lika pievērst uzmanību jau pirms sprādziena,” norāda aculiecinieks.

Šobrīd nevar izslēgt iespēju, ka automašīnu kāds mēģinājis nozagt, bet kaut kas sagājis uz īso. Vai arī spēkratu nav izdevies iedarbināt un promejot, slēpjot pēdas, auto aizdedzināts. Uzbrukumi mašīnām Torņakalnā neesot retums, atzīst vietējie.

Jāpiebilst, ka arī pirms nepilna gada – pērnā gada aprīlī tieši Satiksmes ielas 3. nama pakājē šajā pašā vietā dega automašīna. Toreiz par ugunsnelaimes iemeslu uzskatīja elektrības īssavienojumu.

0 Komentāru