“Pirmā mašīna uzsprāga, visi sāka skriet ārā pie savām!” Bolderājā atkārtoti aizdegas auto

2 komentāri

Bolderājā pēdējo divu gadu laikā vienā un tajā pašā pagalmā aizdedzinātas jau sešas automašīnas. Vietējie uzskata, ka dedzinātāji ir huligāni, kuri gluži vienkārši meklē aizraujošu laika kavēkli.

Bolderājas ielās siro huligānu grupējums, kas ļaunprātīgi dedzina svešas automašīnas – tā uzskata Parādes ielā dzīvojošie ļaudis. Piektdienas, 11. maija, rītā viņi savā piemājas pagalmā nolūkojās uz diviem nodedzinātajiem kaimiņa spēkratiem.

“Tas bija briesmīgs skats, sāka degt no labās puses, ļoti stipri. Pēc sprādziena es pamodos, domāju, kas tur notiek. Tad ieraudzīju, ka liesmas atspīd logos. Pēc tam skatos, tur tāds degošs gaismas celiņš – it kā būtu izliets benzīns. Tad liesmas aptvēra arī to otro mašīnu,” stāsta sadegušo automašīnu īpašnieka kaimiņiene.

Pēc pirmā blīkšķa visi kaimiņi pamodušies – automašīnai degot, ar lielu troksni uzsprāga tās riepas.

“Tā pirmā mašīna uzsprāga, un tad visi sāka skriet ārā pie savām mašīnām un centās atbraukt viņas nost. Tas bija briesmīgi. Tur tā melnā mašīna piederēja kurlmēmam zēnam, kurš tikko sāka braukt, viņš dzīvo trešajā stāvā,” min aculieciniece.

Kad aizdegās un uzsprāga otrā mašīna, visas mājas iedzīvotāji jau atradās uz ielas un vēroja notiekošo, atminoties pagājušā gada līdzīgos notikumus.

Cietušā kaimiņš stāsta, ka viņa automašīna katru nakti stāv apmēram piecdesmit metrus no tikko aizdedzinātajiem kaimiņa spēkratiem, taču pagaidām viņam esot paveicies – viņa mašīna tikai izzagta, bet nav aizdedzināta.

Atriebības scenārijus vietējie izslēdz – pie vainas esot huligāni, kuri orientējas tieši uz automašīnu ļaunprātīgu dedzināšanu un siro pa apvidus māju pagalmiem, izvēloties savu nākamo mērķi.