Pilns pārkāpumu komplekts – jaunietis dzērumā un bez tiesībām vada automašīna ar nederīgu tehnisko apskati

2 komentāri

Darba dienas naktī galvaspilsētas pašvaldības policisti centušies apturēt kādu jau iepriekš ievērotu “Audi”, ar kuru pa blokmāju pagalmiem vizinājusies jauniešu kompānija.

Taču pie stūres sēdošais jauneklis tā vietā, lai apstātos, izlēmis ignorēt policistu teikto un mierīgi turpinājis savu ceļu.

“Vadātājs, nepalielinot ātrumu, turpināja braukt ar aptuveni 40 km/h un nogriezās citā pagalmā. Atkārtoti devu rīkojumu transportlīdzeklim apstāties, vadītājs apstājās, izkāpa no transportlīdzekļa un metās bēgt,” notikušo atstāsta RPP Kurzemes pārvaldes vecākais inspektors Valdis Kigitovičs.

Pašvaldības policijas darbinieki gan izrādījās veiklāki un jau pēc īsa brīža vīrieti panāca. “Tika uzlikti rokudzelži, jau aizturēšanas brīdī bija jūtama alkohola smaka. Pārrunu laikā vīrietis arī pats atzina, ka lietojis alkoholu neilgi pirms braukšanas. Pārbaudot vadītāja personas datus, konstatējām, ka viņam nav derīgas vadītāja apliecības,” norāda Valdis Kigitovičs.

Arī “Audi” markas spēkratam nav bijusi derīga tehniskā apskate. Par šādu pārkāpumu komplektu pret 21 gadu veco vīrieti tiks ierosināta krimināllieta – papildus tā jau pamatīgajām klapatām un izdevumiem turpmākos dažus gadus būs liegta iespēja iegūt autovadītāja apliecību.

2 komentāri