Pilns komplekts! Kāds vīrietis ne tikai piedzeras un sēžas pie stūres, bet arī izvicina dūres ar policistiem

8 komentāri
Pilns komplekts! Kāds vīrietis ne tikai piedzeras un sēžas pie stūres, bet arī izvicina dūres ar policistiem

Pagājušajās brīvdienās kārtības sargi, pateicoties kāda aculiecinieka ziņai, spējuši laikus apturēt šoferi, kurš varēja izraisīt kādu šausminoši nelaimi vai pat traģēdiju. 

Sestdienas pievakarē Reģionālās pašvaldības policijas darbinieku palīdzību lūdzis kāds daugmalietis, kurš piezvanījis uz dežūrdaļu, jo ciematiņā bija manījis kādu aizdomīgu un potenciāli bīstamu stūrētāju. Policisti drīz vien pārkāpēju pamanījuši, un vīrietis jau bija pamanījies iestūrēt stabā. Par laimi, neviens nav cietis, taču dialogs starp policistu un dzērājšoferi atspoguļo to, kādā “stāvoklī” bijis likumpārkāpējs.

 

Dialogs starp policistu un dzērājšoferi

-[cenzēts]

-Kurš? Kas?

-Menti!

-Menti? Ko menti tev izdarīja?

-[netulkojams]

-Tu vispār redzi, kur esi atbraucis?

-Jā.

-Tu stabā iebrauci.

-[cenzēts]

-Kas tas par vārdu tāds?

-Mani radinieki [cenzēts]

-Kādi tavi radinieki? Stabi tavi radinieki?

-Man atbrauks pakaļ un izvilks.

-Kas Tevi izvilks?

-Tu.

-No staba?

-Nē, no grāvja.

-Tu, paldies Dievam, vēl neesi grāvī. Paldies Dievam arī gājēji necieta, tu uz gājēju ceļa stāvi. Tu vispār redzi, kur atrodies? Tu redzi, kur tu esi?

-Jā.

-Stabu redzi? 
Kā Tu te nokļuvi?

-[netulkojams]

-Muki prom no “mentiem”? No policijas?

-Nē!

 

Tā kā neilgi pēc tam pārkāpējs kļuvis agresīvs un centies izvicināt dūres, kārtības sargi pret viņu izmantojuši fizisku spēku un viņš nonācis aiz restēm, kur nācies uzkavēties, līdz notikuma vietā ieradušies ceļu policisti.

Vīrietim būs piemērots bargākais sods, kāds iespējams par auto vadīšanu alkoholisko dzērienu vai citu apreibinošo vielu ietekmē. Tātad viņam kāds laiks jāpavada aiz restēm, turpmākos četrus gadus būs jāstaigā kājām, kā arī soda naudās kopumā var nākties samaksāt pat vairākus tūkstošus eiro.

TOP komentāri

 • Elvijs Kalniņš
  +1 +1 0

  Elvijs Kalniņš

  Tīri skaidrs izskatās, nesaprotu, kāpēc neļaujat cilvēkam gulēt siltumā, savā auto, pie staba... ?! 🤔
 • Kristians Rausis
 • janis
  0 0 0

  janis

  sveiki ta tev vecit vajaga tad zinasi ka pie stures nevar sesties alkohola reibuma. policisti soreiz pareizi izdarija ka aizstureja autovaditaju.savadak butu vel kads cietis.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl