Komentāri
Pievērs uzmanību! Varbūt esi šīs avārijas aculiecinieks, kas var palīdzēt policijai?
f64

Valsts policija atkārtoti izplatījusi paziņojumu, kurā lūdz atsaukties ceļu satiksmes negadījuma aculieciniekus.

Negadījums notika 2017. gada 5. februārī ap plkst. 19.25 Rīgā, Augusta Deglava un Nīcgales ielas krustojumā. Nenoskaidrots vadītājs ar nenoskaidrotu transportlīdzekli uzbrauca gājējam, atstājot negadījuma vietu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aculieciniekus Valsts policija lūdz atsaukties, zvanot uz kādu no tālāk minētajiem tālruņa numuriem: 25451296, 67086982 , 67086942 darba dienās no plkst. 8.00 līdz 16.30 vai 110.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl