Komentāri

Nesen policistiem paziņots par puišiem, kuri narkotiku reibumā ar šļircēm kabatās vadījuši auto, taču, kad apturēti, viņi piesaukuši Dieva vārdu un zvērējuši, ka ir pilnībā skaidrā.

Dažas minūtes pēc 18.00 vakarā Rīgas Pašvaldības policijas Latgales pārvaldes darbinieki saņēmuši telefona zvanu no sava kolēģa, kurš pēc darba, braucot māju virzienā, bija sastapies ar kādu aizdomīgu šoferi, kurš ļaužu un automobiļu pilnajās ielās veicis dažādus, ļoti aizdomīgus manevrus. Policista priekšnojauta teica, ka “Škodas” šoferim kas ir aiz ādas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kārtībsargi nekavējoties pārbaudīja informāciju un uz Salaspils ielas pamanīja aprakstam atbilstošo automašīnu. Šoferim tika palūgts apstāties. Uzsākot sarunu, policijas darbinieks ievēroja, ka autovadītājs uzvedas neierasti – viņam ir palielinātas acu zīlītes, viņa runa ir lēna, bet tajā pašā laikā nesajuta alkoholam raksturīgo smaku. Tas radījis aizdomas, ka šis šoferis, iespējams, atrodas narkotisko vai psihotropo vielu ietekmē.

Lai arī sarunas sākumā automašīnā sēdošie apgalvoja, ka ir, tā teikt, “balti un pūkaini”, drīz vien atklājies, ka šoreiz abiem nāksies atlikt savus tālākos plānus. Autosalonā uziets iepakojumu ar kādu aizdomīgu šķidrumu, kā arī vairākas šļirces. Tāpat vīrieši atzinušies, ka šajā dienā tomēr gadījies apreibināties.

Pēc šiem atklājumiem uz notikuma vietu izsaukti ceļu policisti, kuri piefiksēja šofera pārkāpumu, kā arī noformēja viņam protokolu par auto vadīšanu reibumā, kā arī kolēģi no tuvākā Valsts policijas iecirkņa, kuri nu skaidros pārējos šo vīriešu veikumus, apreibinošo vielu izcelsmi un abu patiesos nodomus šajā vakarā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl