Komentāri

Nesen policistiem paziņots par puišiem, kuri narkotiku reibumā ar šļircēm kabatās vadījuši auto, taču, kad apturēti, viņi piesaukuši Dieva vārdu un zvērējuši, ka ir pilnībā skaidrā.

Dažas minūtes pēc 18.00 vakarā Rīgas Pašvaldības policijas Latgales pārvaldes darbinieki saņēmuši telefona zvanu no sava kolēģa, kurš pēc darba, braucot māju virzienā, bija sastapies ar kādu aizdomīgu šoferi, kurš ļaužu un automobiļu pilnajās ielās veicis dažādus, ļoti aizdomīgus manevrus. Policista priekšnojauta teica, ka “Škodas” šoferim kas ir aiz ādas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kārtībsargi nekavējoties pārbaudīja informāciju un uz Salaspils ielas pamanīja aprakstam atbilstošo automašīnu. Šoferim tika palūgts apstāties. Uzsākot sarunu, policijas darbinieks ievēroja, ka autovadītājs uzvedas neierasti – viņam ir palielinātas acu zīlītes, viņa runa ir lēna, bet tajā pašā laikā nesajuta alkoholam raksturīgo smaku. Tas radījis aizdomas, ka šis šoferis, iespējams, atrodas narkotisko vai psihotropo vielu ietekmē.

Lai arī sarunas sākumā automašīnā sēdošie apgalvoja, ka ir, tā teikt, “balti un pūkaini”, drīz vien atklājies, ka šoreiz abiem nāksies atlikt savus tālākos plānus. Autosalonā uziets iepakojumu ar kādu aizdomīgu šķidrumu, kā arī vairākas šļirces. Tāpat vīrieši atzinušies, ka šajā dienā tomēr gadījies apreibināties.

Pēc šiem atklājumiem uz notikuma vietu izsaukti ceļu policisti, kuri piefiksēja šofera pārkāpumu, kā arī noformēja viņam protokolu par auto vadīšanu reibumā, kā arī kolēģi no tuvākā Valsts policijas iecirkņa, kuri nu skaidros pārējos šo vīriešu veikumus, apreibinošo vielu izcelsmi un abu patiesos nodomus šajā vakarā.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl