Piektdienas avārijas uz Dienvidu tilta: meklē aculieciniekus un videoreģistratoru fiksētos materiālus

Pievienot komentāru
Piektdienas avārijas uz Dienvidu tilta: meklē aculieciniekus un videoreģistratoru fiksētos materiālus

Piektdienas rītā uz Dienvidu tilta aptuveni stundas laikā notikušas vismaz piecas avārijas. Divās no tām cietuši arī cilvēki, savukārt vienā no negadījumiem, no tilta gandrīz nogāzies kravas auto.

Skaļākā no šī rīta avārijām uz Dienvidu tilta notikusi ap pulksten desmitiem, kad pārdesmit metrus no nobrauktuves uz Bauskas ielu, no ceļa nobraukusi kāda vīra stūrēta “Scania” ar piekabi, kuru neko daudz nav kavējusi ne apmale, ne ceļmalas metāla nožogojumi. Par laimi gan, šoferim izdevies auto apturēt, pirms tas nogāzies no vairākus metrus augstā uzbēruma.

Drīz vien, avārijas vietā piestājuši vairāki aculiecinieki un kāds izsaucis arī mediķus. Vēl dažas minūtes un šeit jau piestājis pirmais operatīvo dienestu auto.

Tuvējās teritorijas apsargs Atis atklāj, ka uzreiz pēc pirmās avārijas, turpat līdzās negadījumā iekūlušies vēl vairāki auto, kuri, iespējams, izvairījušies no kravas auto, kurš šķērsojis vairākas braukšanas joslas.

Negadījuma vietā Degpunktā komanda sastop arī vīru, kurš ieradies pakaļ avarējušajam kravas auto. Viņš, kārto formalitātes ar kārtības sargiem un atzīst, ka ar šoferi tā arī nav sastapies.

Tā kā šajā avārijā cietis cilvēks, notikuma vietā ierodas arī izmeklētāji, taču viņi no sīkākiem komentāriem par iespējamajiem negadījuma iemesliem atturas. Vienlaikus, kārtības sargiem būs jāizmeklē vēl vairākas šī rīta sadursmes uz tilta, tostarp, īsi pēc plkst. 9:00 notikusī avārija, kurā cietis kāds jauns vīrietis.

Vismaz pagaidām avārijas iemeslus nav izdevies izdibināt, bet sociālajos tīklos izskanējis aicinājums atsaukties visus notikušā aculieciniekus, kā arī šoferus, kuru braucamrīkos uzstādītie videoreģistratori, iespējams, fiksējuši kravas auto sadursmi, vai mirkļus pirms tās. Par šādu izmeklēšanai noderīgu informāciju, ļoti pateicīgi būs arī policisti.