Piedzēries taksists ietriecas divās automašīnās

Komentāri

Darba dienas pievakarē, kāds vīrietis Ilūkstes ielā uzrunājis divas policistes, kuras kājām bija devušās patruļā pa Purvciemu. Kungs atklājis, ka tik tikko pie netālu esošā veikala redzējis taksometra vadītāju, kurš bijis acīmredzami piedzēries un knapi spējis noturēties kājās.

Policistes devās pie taksista, taču viņš nebija noskaņots pārāk mierīgi. Tā kā sievietes saprata, ka ilgi aizturēt taksometra vadītāju nespēs, uz notikuma vietu devusies tuvākā policijas patruļa, kas jau pēc īsa mirkļa ieradusies palīgā kolēģēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kārtības sargi pārbaudījuši vīrieša dokumentus un kad atklājies, ka ar tiem viss ir kārtībā, aicinājuši viņu mierīgā garā doties mājup, un galvenais – nekādā gadījumā nesēsties pie stūres. Tomēr taksometra vadītājs gan nebija tādās pašās domās. Pēc tam, kad vīrs spēris pāris soļus māju virzienā, likuma sargs iesēdis atpakaļ busiņā, taču nolēmis vēl mirkli nogaidīt. Savukārt šoferis, pienācis pie sava taksometra un par spīti tam, ka turpat blakus stāv policijas auto, iesēdies braucamrīkā. Likumsargi metās vīrieti apturēt, taču viņš bija noskaņots spītīgi.

Lai arī pēc mirkļa policistam izdodas atņemt karti, ar ko iedarbināms auto, tas turpina rūkt un šoferis vēl pāris reizes nospiež gāzes pedāli, it kā cenšoties uzsākt braucienu. Rezultāts visam bijis tāds, ka vīrietis policistu klātbūtnē ietriecās vēl divās citās automašīnās.

Rezultātā kārtības sargiem tomēr izdevās izslēgt auto dzinēju un šoferis tika ietupināts aiz restēm, kur viņam nācies uzturēties līdz notikuma vietā ieradās ceļu policisti. Tā kā pēcāk noskaidrojies, ka šoferis bija pamatīgā reibumā, taksometrs nogādāts policijas stāvlaukumā, savukārt kungam par pārkāpumu un avārijas izraisīšanu sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols. Vēlme ar auto nokļūt mājas viņam izmaksās vairākus tūkstošus eiro.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl