Piedzēries taksists ietriecas divās automašīnās

Komentāri

Darba dienas pievakarē, kāds vīrietis Ilūkstes ielā uzrunājis divas policistes, kuras kājām bija devušās patruļā pa Purvciemu. Kungs atklājis, ka tik tikko pie netālu esošā veikala redzējis taksometra vadītāju, kurš bijis acīmredzami piedzēries un knapi spējis noturēties kājās.

Policistes devās pie taksista, taču viņš nebija noskaņots pārāk mierīgi. Tā kā sievietes saprata, ka ilgi aizturēt taksometra vadītāju nespēs, uz notikuma vietu devusies tuvākā policijas patruļa, kas jau pēc īsa mirkļa ieradusies palīgā kolēģēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kārtības sargi pārbaudījuši vīrieša dokumentus un kad atklājies, ka ar tiem viss ir kārtībā, aicinājuši viņu mierīgā garā doties mājup, un galvenais – nekādā gadījumā nesēsties pie stūres. Tomēr taksometra vadītājs gan nebija tādās pašās domās. Pēc tam, kad vīrs spēris pāris soļus māju virzienā, likuma sargs iesēdis atpakaļ busiņā, taču nolēmis vēl mirkli nogaidīt. Savukārt šoferis, pienācis pie sava taksometra un par spīti tam, ka turpat blakus stāv policijas auto, iesēdies braucamrīkā. Likumsargi metās vīrieti apturēt, taču viņš bija noskaņots spītīgi.

Lai arī pēc mirkļa policistam izdodas atņemt karti, ar ko iedarbināms auto, tas turpina rūkt un šoferis vēl pāris reizes nospiež gāzes pedāli, it kā cenšoties uzsākt braucienu. Rezultāts visam bijis tāds, ka vīrietis policistu klātbūtnē ietriecās vēl divās citās automašīnās.

Rezultātā kārtības sargiem tomēr izdevās izslēgt auto dzinēju un šoferis tika ietupināts aiz restēm, kur viņam nācies uzturēties līdz notikuma vietā ieradās ceļu policisti. Tā kā pēcāk noskaidrojies, ka šoferis bija pamatīgā reibumā, taksometrs nogādāts policijas stāvlaukumā, savukārt kungam par pārkāpumu un avārijas izraisīšanu sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols. Vēlme ar auto nokļūt mājas viņam izmaksās vairākus tūkstošus eiro.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl