“Piedodiet, ka tā! Piedodiet, kungs!” Indijas pilsoni Rīgā pieķer pie nelegāla taksometra stūres

16 komentāri
“Piedodiet, ka tā! Piedodiet, kungs!” Indijas pilsoni Rīgā pieķer pie nelegāla taksometra stūres

Lieldienu brīvdienās, patrulējot Grīziņkalna apkaimē, Rīgas pašvaldības policistu skatus piesaistījis kāds taksometrs. Uz tā jumta nebija redzams plafons jeb taksometru pazīšanās zīme, tādēļ policisti lūguši šoferi auto apturēt.

Pēc tam atklājās, ka pie automašīnas stūres atrodas kāds Indijas pilsonis, kurš dievojās, ka palīdz draugam, kurš palūdza transportlīdzekli novietot stāvēšanai. Tie gan izrādījās meli.

Aplūkojot Indijā izdoto autovadītāja apliecību, noskaidrojās, ka tās paredzētas motocikla vadīšanai. Līdz ar to uz notikuma vietu tika izsaukta ceļu policijas ekipāža.

Tomēr šis brauciens pie taksometra stūres nebeidzās vien ar skaidrošanos ar ceļu policistiem. Visticamāk, gan šoferim, gan auto īpašniekam nāksies apmeklēt vēl pāris iestādes.

Piemēram, pārbaudot uzņēmumu, kuram pieder apturētā automašīna, konstatēts, ka tam ir atņemta taksometru pakalpojumu sniegšanas atļauja.

TOP komentāri

 • Jurec Jurec Inžektors
  +22 +20 -2

  Jurec Jurec Inžektors

  Jau pārāk daudz tie kebabnieki okupējuši Rīgu!!! Un ņem darbu nost mums pašiem... un savus ūķus atvēruši uz katra stūra!!!
 • Ainārs Lietuvietis
 • Sandis Freimanis
  +19 +12 -7

  Sandis Freimanis

  Jurec Jurec Inžektors Man liekas ka ārzemēs domā tāpat par mums kā tagad tu raksti. Kats izdzīvo kā var, protams nav patīkami ja kāds cits ārzemnieks aizņem vietas un darbus, bet mēs Latvieši ar braucam citur strādāt un dzīvot.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl