Pie sliedēm uz Čiekurkalna robežas atrasts smagi ievainots vīrietis

0 Komentāru
Pie sliedēm uz Čiekurkalna robežas atrasts smagi ievainots vīrietis

Netālu no dzelzceļa pārbrauktuves pie Teikas un Čiekurkalna robežas pirmdienas vakarā noticis nopietns negadījums – pagaidām vēl neskaidros apstākļos sadursmē ar ko acīmredzami lielu un smagu cietis kāds vīrietis. Diemžēl notikuma vietā viņš pats nevarēja pastāstīt, kā tad šajā vakarā risinājušies notikumi, savukārt nevienu citu likumsargi tā arī nesastapa.

Pirmdienas vakarā, ap plkst. 17.30, par policistu un neatliekamās medicīniskās palīdzības brigādes galamērķi nosprausta dzelzceļa pārbrauktuve Džutas ielā – tur tik tikko uz dzelzceļa notriekts kāds cilvēks.

Drīz vien notikuma vietas apkaimē jau atskanējušas sirēnas un, bākugunīm mirdzot, viens pēc otra piestājuši operatīvo dienestu automobiļi, taču atbraukušajiem pavērusies pavisam mierīga aina. Nebija redzams ne vilciens, ne kāds cilvēks, kuram būtu nepieciešama palīdzība.

NMPD darbinieki devās Krustabaznīcas virzienā gar sliedēm, savukārt policijas darbinieki apsekoja sliedes uz Palmu ielas pusi. Viņi nevienu tur nemanīja un devās atpakaļ uz izsaukuma adresi.

Vēlreiz tuvojoties pārbrauktuvei, vīru skatam atklājies, ka mediķu busiņš apturēts krietnu gabalu aiz pārbrauktuves, un vīri steidzas pāri sliedēm. Piebraucot nedaudz tuvāk, apstiprinājušās aizdomas un kļuvis skaidrs, ka izsaucējs tomēr nav kļūdījies.

Policisti konstatēja, ka savainotais vīrietis ir aptuveni 40 gadus vecs, savukārt mediķi norādīja, ka viņam, iespējams, ir atvērts gūžas kaula lūzums. To, vai persona notriekta notikuma vietā, policijas darbiniekiem neizdevās noskaidrot, jo mediķi viņu nekavējoties hospitalizēja.

Kad cietušais nonācis drošībā, turpmāko darbu notikuma vietā pārņēmuši kolēģi no Ceļu policijas. Tālākās izmeklēšanas laikā tiks noskaidroti gan šī nelaimes gadījuma apstākļi, gan patiesie iemesli.

0 Komentāru