Pie Dreiliņiem smagas avārijas dēļ abos braukšanas virzienos izveidojas pamatīgs sastrēgums

1 komentārs

21. jūlija rītā Dreiliņos, netālu no Ulbrokas robežas, abos virzienos izveidojās pamatīgs automašīnu sastrēgums. Autovadītāji, kuri pa šo ceļu brauca, varēja vērot kādas nopietnas avārijas sekas. Taisnā ceļa posmā saskrējās divi vieglie auto, turklāt viens no tiem pēc sadursmes nonāca grāvī. Par iespējamajiem iemesliem vēsta TV3 raidījums ”Degpunktā”.

Darba dienas sākumā uz autoceļa, kas savieno Dreiliņu rajonu ar Ulbroku, bija redzamas ugunsdzēsēju, ceļu policistu, mediķu spēkratu bākugunis un divi vieglie auto. Avārijā iesaistīti tika gan pasažieri, gan abu spēkratu vadītāji, divi no tiem ar traumām un sabojātu garastāvokli tika nogādāti slimnīcā. Negadījuma apstākļi vēl policistiem līdz galam nav skaidri, bet zināms jau tagad, ka tumši zilā automašīna ”Chrysler” mēroja ceļu Ulbrokas virzienā. Ar automašīnu kaut kas atgadījās, un tā izbrauca pretējā joslā.

”Sākotnējā informācija liecina, ka ”Chrysler” markas automašīnai sprāga riepa, kā rezultātā tā iebrauca pretējā braukšanas joslā, un notika sadursme ar ”Toyota” markas automašīnu. Rezultātā ”Chrysler” automašīna nobrauca no ceļa braucamās daļas,” notikušā apstākļus skaidro Valsts policijas pārstāve Krista Andersone.

”Chrysler” vadītāja liecību turpat notikuma vietā likumsargiem uzklausīt neizdevās, jo šoferi nekavējoties hospitalizēja. Neatliekamās medicīniskas palīdzības dienestā ziņo, ka īsi pēc negadījuma zvanu centrs saņēma vairākus zvanus par šo avāriju – uz adresi tika nosūtītas četras brigādes, tostarp arī tā, kuru parasti piesaista tikai smagos gadījumos.

”Palīdzība bija nepieciešama četriem cilvēkiem. Divi nebija guvuši nopietnas traumas, nebija nepieciešams nogādāt ārstniecības iestādē, bet divos gadījumos traumas ir salīdzinoši nopietnas. Stāvokli vērtējam kā stabilu, bet traumas ir vidēji smagas, kā politraumas. Nogādātas tālākas palīdzības saņemšanai ārstniecības iestādē,” informē NMPD pārstāve Inga Vītola.

Avārijas dēļ satiksme bija apgrūtināta. Uz ceļa strādāja ugunsdzēsēji, kas palīdzēja nostumt avarējušo ”Toyota” automašīnu ceļa malā, un uz to laiku auto kustība tika organizēta pa vienu joslu. Pēc brīža negadījuma vietā ieradās evakuators, kas atkal aizšķērsoja daļu brauktuves. Likumsargi ziņo, ka plkst. 10.30 satiksme tika pilnībā atjaunota.

1 komentārs