Pensionāru pārim gājiens uz Bauskas tirgu izvērties pavisam nelāgi

0 Komentāru

Brīvdienās kopīga pastaiga diviem pensionāriem no Bauskas izvērtās par murgu. Sestdien, 23. oktobrī, ap pusdienas laiku pāri sabrauca pārgalvīgs ”BMW” automašīnas vadītājs, kas bija izlēmis nedaudz izklaidēties pa pilsētas ielām. 69 gadus vecā sieviete un 71 gadu vecais vīrietis nonāca slimnīcā ar smagām traumām.

Ap plkst. 12.00 pa Salātu ielu Bauskā gāja divi pensionāri, kuri šķērsoja gājēju pāreju un virzījās uz tirgus pusi. Tajā pat brīdī ap stūri bija redzams kāds ”BMW” spēkrats, kas lielā ātrumā izņēma līkumu un sāka braukt sānslīdē. Kāda vietējā iedzīvotāja dzirdēja trieciena skaņas, kad automašīna atsitās un salocīja ceļazīmi. Diemžēl metāla stienis nebija vienīgais, kas patrāpījās pārgalvīgajam šoferim ceļā.

Pensijas vecuma vīrietis tika aizsviests pāris metrus tālāk, stāsta aculieciniece, un piezemējās pie apbedīšanas biroja durvīm. Viņa pastaigas biedrene gulēja zālājā nedaudz tuvāk sadauzītajam spēkratam. Kāda kaimiņiene steigšus metās cietušajiem palīgā.

“Vīrietim varēja redzēt, ka abas rokas bija lauztas, nopietna galvas trauma. Brūce esot bijusi vismaz desmit centimetru liela. Iedeva viņam segas un sasedza,” stāsta aculieciniece.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve stāsta, ka abi cietušie smagā stāvoklī nogādāti slimnīcā. Aleksandrs, kas dzīvo Salātu ielā, ne tikai nosoda šofera neapdomīgo rīcību, bet norāda, ka šādi pārgalvīgie braucēji konkrētajā vietā nav retums.

”BMW” vadītājs ir 19 gadu vecs jaunietis un brauca ar derīgu vadītāja apliecību. Policija saka, ka nekas neliecināja par neadekvātu stāvokli pie stūres vai alkohola klātbūtni organismā.

Lai noskaidrotu avārijas apstākļus, uzsākts kriminālprocess. Policija aicina atsaukties negadījuma aculieciniekus, lai varētu izvērtēt vadītāja atbildību. Ja varat sniegt noderīgu informāciju, zvaniet pa tālruņa numuru 110 un lūdziet dispečeru jūs savienot ar Bauskas iecirkni.

0 Komentāru

Aktuālie Degpunktā sižeti

Sadursme bija neizbēgama: apdzīšanas manevrs uz slidena ceļa "BMW" vadītājai beidzas ar nopietnām traumām

Viņa dzīvību vairs neizdevās glābt: pēc ietriekšanās luksofora stabā Mežaparkā miris "BMW" vadītājs

Uzliesmojums kādā Rīgas dzīvoklī rada smagas sekas: vīrietis ar apdegumiem nogādāts slimnīcā

Neadekvāts vīrietis daudzstāvu mājā izraisa gāzes noplūdi un vēl pauž savu neapmierinātību Gāzes dienesta darbiniekiem

"Šodien varēja izmainīties visa mana dzīve." Tēvs aiztur dzērājšoferi, kurš notrieca viņa meitu

Smagā avārijā uz Rīgas apvedceļa divi cietušie guvuši smagas traumas

Nozaga vairākus simtus vērtu velosipēdu: ģimene lūdz atpazīt garnadžus

Neuzmanīgs manevrs uz Tīnūžu-Kokneses šosejas beidzas ar trīs auto sadursmi; vienā no tiem atradās arī mazs bērns

Rīgas dzelzceļa stacijas kafejnīcā iegruvuši griesti

Strauji bremzē un ieslīd grāvī: "Opel" avārija pie Rīgas apvedceļa

Starppilsētu autobusa un militārā kravas auto sadursmē seši cietušie

Pasažieri bija spiesti evakuēties pa lūku: glābēji atklāj detaļas par Pierīgā notikušo autobusa un militārā transporta avāriju Pierīgā