Pensionārs sēžas pie automašīnas stūres, esot aptuveni 3 promiļu reibumā

Komentāri

Reģionālās pašvaldības policijas inspektori kļuvuši par aculieciniekiem kādam nekaunīgam un nenoliedzami bīstamam ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumam.

Policisti, veicot patrulēšanu, pamanījuši kādu autovadītāju, kurš ceļu šķērsojis pie sarkanās gaismas. Tālāk autovadītājs devies uz mājām, kur policisti veica pārrunas par ceļu satiksmes pārkāpumu, kā arī konstatēja, ka vīrietis automašīnu vadījis reibumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Veicot kontrolmērījumu ar alkometru, noskaidrojies, ka pensionārs ir aptuveni 3 promiļu reibumā, tādēļ uz notikuma vietu izsaukti ceļu policisti. Brauciens līdz vietējam veikalam vīram izmaksās ne tikai iespaidīgu naudas summu, bet arī dažas dienas brīvības. Tāpat vismaz uz kādu laiku būs jāšķiras no sava auto, savukārt autovadītāja apliecību nu neredzēt vēl vairākus gadus.

Pavisam nesen Reģionālās pašvaldības policistu redzeslokā nonācis arī kāds motocikla vadītājs.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl