Pensionārs sēžas pie automašīnas stūres, esot aptuveni 3 promiļu reibumā

Komentāri

Reģionālās pašvaldības policijas inspektori kļuvuši par aculieciniekiem kādam nekaunīgam un nenoliedzami bīstamam ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumam.

Policisti, veicot patrulēšanu, pamanījuši kādu autovadītāju, kurš ceļu šķērsojis pie sarkanās gaismas. Tālāk autovadītājs devies uz mājām, kur policisti veica pārrunas par ceļu satiksmes pārkāpumu, kā arī konstatēja, ka vīrietis automašīnu vadījis reibumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Veicot kontrolmērījumu ar alkometru, noskaidrojies, ka pensionārs ir aptuveni 3 promiļu reibumā, tādēļ uz notikuma vietu izsaukti ceļu policisti. Brauciens līdz vietējam veikalam vīram izmaksās ne tikai iespaidīgu naudas summu, bet arī dažas dienas brīvības. Tāpat vismaz uz kādu laiku būs jāšķiras no sava auto, savukārt autovadītāja apliecību nu neredzēt vēl vairākus gadus.

Pavisam nesen Reģionālās pašvaldības policistu redzeslokā nonācis arī kāds motocikla vadītājs.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl