Pensionārs sēžas pie automašīnas stūres, esot aptuveni 3 promiļu reibumā

Komentāri

Reģionālās pašvaldības policijas inspektori kļuvuši par aculieciniekiem kādam nekaunīgam un nenoliedzami bīstamam ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumam.

Policisti, veicot patrulēšanu, pamanījuši kādu autovadītāju, kurš ceļu šķērsojis pie sarkanās gaismas. Tālāk autovadītājs devies uz mājām, kur policisti veica pārrunas par ceļu satiksmes pārkāpumu, kā arī konstatēja, ka vīrietis automašīnu vadījis reibumā.

Veicot kontrolmērījumu ar alkometru, noskaidrojies, ka pensionārs ir aptuveni 3 promiļu reibumā, tādēļ uz notikuma vietu izsaukti ceļu policisti. Brauciens līdz vietējam veikalam vīram izmaksās ne tikai iespaidīgu naudas summu, bet arī dažas dienas brīvības. Tāpat vismaz uz kādu laiku būs jāšķiras no sava auto, savukārt autovadītāja apliecību nu neredzēt vēl vairākus gadus.

Pavisam nesen Reģionālās pašvaldības policistu redzeslokā nonācis arī kāds motocikla vadītājs.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl