“Pēkšņi izgāja uz brauktuves!” Izskan versijas par smago negadījumu Aucē

1 komentārs

Pirmdien , 25. martā, vienā no krustojumiem Aucē pasažieru autobuss notriecis kādu 48 gadus vecu vīrieti, kurš pa diagonāli šķērsoja ceļa braucamo daļu.

Nepatīkamo notikumu Raiņa, Parka un Kapsētas ielu krustojumā iemūžinājusi turpat uz netālu esošās veikaliņa ēkas fasādes uzstādītā video kamera.

Apskatot tās ierakstus, ir skaidri redzami arī mirkļi pirms nelaimes – sakņupušais tēls, visticamāk, redzot auto, kas nogriezās uz šķērsielas, uzņēma kursu, lai pa diagonāli šķērsotu krustojumu, taču neievēroja turpat daždesmit metru attālumā esošo autobusu.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests raidījumam “Degpunktā” apstiprināja, ka uz izsaukuma vietu devušās divas brigādes, tostarp arī ārsts – speciālists, kurš tiek piesaistīts tikai smagos un sarežģītos gadījumos.

Pēc pirmās palīdzības saņemšanas notikuma vietā ievainotais vīrietis smagā, taču stabilā stāvoklī nogādāts slimnīcā. Visi tālākie darbi, kas saistīti ar šo negadījumu, nodoti Valsts policijas pārziņā. Tostarp nopratināts arī 44 gadus vecais autobusa šoferis.

Lai arī policijai ir jau izdevies noskaidrot un aptaujāt vairākus šī negadījuma aculieciniekus, aculiecinieki, kuriem ir informācija par notikušo, aicināti vērsties Valsts policijas Dobeles iecirknī vai zvanīt pa tālruni 110.

1 komentārs