“Pēc trieciena lidoja, kur pagadās!” Trīs automašīnu sadursmē pie Vimbukroga cietis vīrietis

1 komentārs
“Pēc trieciena lidoja, kur pagadās!” Trīs automašīnu sadursmē pie Vimbukroga cietis vīrietis
DEGPUNKTĀ

Piektdien Ķekavas pusē notikusi trīs automašīnu avārija, kur kāds vadītājs ietriecās priekšā braucoša spēkrata aizmugurē. Sadursmē tika ierauts arī trešais transportlīdzeklis. Šoferu versijas, kāpēc radās nesaskaņas uz ceļa, atšķiras.

Dāvis neilgi pirms pusdienas laika sēdēja pie stūres melnam “Volvo” un pa Bauskas šoseju mēroja ceļu uz darbu. Viņam pa priekšu brauca “Peugeot” spēkrats, kura vadītājs izlēma iegriezties Vimbukrogā, veicot manevru pa labi. Dāvis stāsta, ka pagrieziens bijis negaidīts.

“Pēdējā mirklī ieslēdza iekšā pagriezienu, un es vairs neko nevarēju izdarīt,” stāsta melnā “Volvo” šoferis Dāvis.

Sadursmes apdullināts, Dāvis meimuroja pie sasistā ”Peugeot”. Tā vadītājs bija cietis un atradās guļus uz asfalta. Kamēr brauca mediķu brigādes, apkārtējie vīrietim centās palīdzēt, kā vien var.

Avārijā cieta arī sudraba krāsas “Volvo” spēkrats, kam vadītāja sēdvietā atradās Kaspars. Vīrietis stāsta, ka viņš stāvēja pie krustojuma un vienkārši pagadījās ceļā automašīnām, kas pēc trieciena lidoja, kur pagadās.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāde ieradās pēc septiņpadsmit minūtēm kopš zvana saņemšanas un aizveda vīrieti uz slimnīcu.

“Cietušais ir pie samaņas, stāvoklis vērtējams kā stabils, tiek nogādāts ārstniecības iestādē ar vidēji smagām traumām,” raidījumam “Degpunktā” norādīja NMPD pārstāve Inga Vītola.

To, vai Kaspars neievēroja pietiekamu distanci starp priekšā braucošo spēkratu, vai arī “Peugeot” vadītājs laikus neieslēdza pagrieziena rādītāju, tagad skaidros policija.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!