“Pazuda jauda un brīdi vēlāk sāka gāzties melni dūmi”; netālu no Ķesterciema aizdegas automašīna

4 komentāri

Kāds vīrietis pirms došanās darīšanās, ilgi domājis vai līdz galamērķim mēģināt tikt ar sabiedriskā transporta palīdzību, vai saslimšanas riska mazināšanai, braukt ar savu privāto transportlīdzekli. Izšķīries par sava auto izmantošanu taču izbrauciens beidzies ar nopietnu incidentu.

Piektdien Aldis, ar savu ”Volkswagen Passat” spēkratu, mierīgi mērojot ceļu no Slokas uz Talsiem, netālu no Ķesterciema bija spiests apturēt savu auto un steidzīgi to pamest. Automašīnai pēkšņi pazuda jauda un brīdi vēlāk no aizmugures sāka gāzties melni dūmi.

“Es braucu uz bankomātu pēc naudas. No apakšas bija sprādziens. Vai tur bija sadzīta degviela tajā izpūtēja trubā vai kur, sāka degt pakaļējais sēdeklis. Un es attaisīju durvis un man tur mazs ugunsdzēšanas aparāts bija, kas neko neizdarīja. Un tad apakšā jau sākās pamatīga liesma,” stāsta “Volkswagen” īpašnieks Aldis.

Automašīnu jau pilnā platībā plosīja uguns, kad pie tā piebrauca ugunsdzēsēji. Spēkrats vairs nebija glābjams un pēc liesmu nodzēšanas, vraks uzcelts uz autoevakuatora un aizvests uz metāllūžņiem. Bet līdz galamērķim Aldim nācās braukt jau ar sabiedrisko transportu.