Pašvaldības policijas busiņš notriec gājēju un aizbrauc no notikuma vietas

29 komentāri
Pašvaldības policijas busiņš notriec gājēju un aizbrauc no notikuma vietas
DEGPUNKTĀ

Rīgas mikrorajonā Purvciemā Rīgas pašvaldības policijas dienesta mikroautobuss aizķēris un no kājām notriecis gājēju. Šī situācija likumsargam atrisinātos daudz vienkāršāk, ja šoferis būtu apstājies un palīdzējis notriektajai sievietei piecelties kājās un izsauktu neatliekamo palīdzību, taču tā vietā likumsargi no negadījuma vietas aizbrauca.

Kopā ar vīru, atgriežoties mājās no darba, kāda kundze mēroja ceļu pa Dzelzavas ielu, taču apstājoties pie luksofora Stirnu ielā, viņa pekšņi sajuta triecienu no aizmugures, paklupa un nokrita uz asfalta. Paceļot galvu augšup sieviete ieraudzīja galvaspilsētas pašvaldības kārtības sargu mikroautobusu.

“Viņi te dzenāja vietējos klaidoņus. No šejienes viņi atpakaļgaitā braukuši ārā. Šoferis nepaskatījās, notrieca sievieti. Viņa stāvēja tur, kur pašlaik stāv velosipēdists. Ar savu mašīnu viņi izstūma viņu, pie sarkanās luksofora gaismas. Viņa tik pat labi varēja vēl zem mašīnas pakļūt. Tobrīd neviens cits autobraucējs nebija griezies un braucis iekšā? Nē, vienkārši paveicās. Viņi pēc tam aizbrauca prom. Viņi paskatījās, sieviete viņiem ar roku pamāja. Pēc tam viņai sāka mugura sāpēt, tagad nav zināms, kas ar veselību. Viņi pat nebija izkāpuši ārā,” stāsta cietušās vīrs.

Mediķi, kas Dzelzavas un Stirnu ielas krustojumā ieradās sešu minūšu laikā, uzaicināja cietušo dienesta automašīnā un veica apskati. Pieņemts lēmums kundzi aizvest uz slimnīcu papildus izmeklējumu veikšanai, bet zināms, ka gūtās traumas nebija smagas. Cietušās dzīvesbiedrs devās kopā ar viņu, bet notikuma vietā turpināja strādāt ceļu policisti. Šim incidentam ir vēl viens aculiecinieks, kas redzēja pašvaldības kārtības sargu busiņu.

Raidījums “Degpunktā” sazinājās sazinājās ar Rīgas pašvaldības policijas pārstāvjiem, lai šo informāciju pārbaudītu, kā arī precizētu neizprotamās un pat bezatbildīgās rīcības iemeslus. Likumsargi apstiprināja, ka cietušās vīra teiktais nav izdomājums. Notikušā apstākļi tiks skaidroti dienesta izmeklēšanā.

“Degpunktā” turpinās sekot līdzi šīs lietas attīstībai. Visticamāk, pret pašvaldības policistu tiks izvirzīta apsūdzība par negadījuma vietas atstāšanu.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!

29 komentāri

Aktuālie Degpunktā sižeti

"Rolands ir beigts." Brīvdienu ballīte Aizkrauklē beidzas ar nežēlīgu noziegumu

Cietsirdīgs noziegums Pārdaugavā: iespējama konflikta laikā nogalināts vīrietis

Nepatīkams pārsteigums iedzīvotājiem Juglā: koplietošanas ielas vidū uzsākta žoga būvniecība

Traģiskā ugunsnelaime Jelgavā: dzīvību zaudējuši divi brāļi

Iereibusi vadītāja, mūkot no policijas, Ķengaragā apskādē vairākus auto

Pārdaugavā daudzstāvu ēkā aizdedzies balkons

Aizmiglots prāts un avārija - dzērājšofera mēģinājums aizstūrēt mājās beidzas ar lielām nepatikšanām

Aktivizējas degvielas zagļi no nepieskatītas smagās tehnikas

Vai atriebība? Divi ļaundari kameru redzeslokā aizdedzina "BMW"

Pirts liesmās, kaimiņi glābj īpašumus: Ogres pievārtē plosās ugunsgrēks

Policija Dzērumos vajā dzērājšoferi

Ikšķilē kāds vīrietis alkohola reibumā gandrīz salauž policijas alkometru