Pašnāvība vai pamatīgs reibums?! Vīrietis ar apvidus auto iebrauc Ķīšezerā un iet bojā

4 komentāri
Pašnāvība vai pamatīgs reibums?! Vīrietis ar apvidus auto iebrauc Ķīšezerā un iet bojā
Foto: Degpunktā

Sabojāta stāvvietas barjera un automašīnas pēdas, kas beidzas ezera krastā pie pašas ūdensmalas – šādu skatu 10. maija rītā pamanīja divi garāmgājēji Mežaparkā pie Ķīšezera.

Pēc tam iespaidīgā attālumā no krasta saskatīts arī kādas apvidus automašīnas jumts. Izsaukti glābēji un policisti.

Kamēr vīri darbojās ar tehniku, cenšoties auto izvilkt no ūdenskrātuves, notiekošais apkārtējos radīja neviltotu interesi un neizpratni, kā tas vispār varēja notikt.

Ņemot vērā, ka apvidus auto gan izrādījies pietiekami jaudīgs un arī ieskrējiens bijis labs. Džips noslāpis un vēl inerces dzīts papeldējis uz priekšu, un tikai tad nogrimis – tā arī izskaidrojams šis mīklainais atgadījums.

Glābēji mašīnas salonā atraduši 47 gadus veca vīrieša līķi. Visticamāk, viņš izdarījis pašnāvību. Iespējams, vīrietis kaut kādā veidā sevi bija pieslēdzis pie stūres vai pie sēdekļa, lai pēdējā brīdī nepārdomātu.

Netiek izslēgta arī atpūtnieku minētā versija, ka liktenīgais brauciens noticis smagā reibumā.

Jāpiebilst, ka automašīnas īpašnieka deklarētā dzīvesvieta atrodas turpat netālu Mežaparkā, vien pāris kvartālu attālumā no notikuma vietas. Līdz ar to šī apkārtne viņam noteikti bijusi pazīstama, ja vien pie stūres sēdošais šoferis vienlaikus ir arī auto saimnieks, taču šādas sakritības parasti liecina par likumsakarību.

4 komentāri