“Paskatoties uz mani, var taču redzēt, ka neko neesmu lietojis!” Policisti Bolderājā “nomedī” aizdomīgu auto

1 komentārs
“Paskatoties uz mani, var taču redzēt, ka neko neesmu lietojis!” Policisti Bolderājā “nomedī” aizdomīgu auto

Bolderājas iedzīvotāji gaišā dienas laikā ievērojuši nepatīkamu skatu, – kādā šķietami neuzkrītošā “Volkswagen” atradušies divi ļoti aizdomīgi vīrieši, kuri slēpušies no apkārtējo skatiem. Turklāt autosalonā pazibējušas arī šļirces, kas apkārtējiem likušas noprast, kas abiem padomā.

Bolderājas un Daugavgrīvas apkaimē patrulējošie policisti saņēmuši operatīvā vadības biroja ziņu par to, ka iedzīvotāji Lemešu ielā piefiksējuši kādu automašīnu, kurā atrodas divi aizdomīgi tipiņi. Zvanītājs norādījis, ka viens vai abi auto sēdošie tik tikko injicējuši narkotikas un nu grasoties doties ceļā.

Uz notikuma vietu izsūtīta tuvākā policija ekipāža. Taču, apsekojot norādītu adresi, policistiem neizdevās atrast norādīto automašīnu. Policisti turpināja apbraukāt tuvējās ielas, līdz talkā nākuši video novērošanas centra darbinieki, kuriem lieti noderējušas pavisam nesen Bolderājā uzstādītās video kameras.

Brīdī, kad policisti ieradās kolēģu norādītajā vietā, aizdomīgais “Volkswagen” jau devās ceļā, taču patruļa atradās turpat līdzās un jau nākamajā apstāšanās vietā uzrunājuši iespējamo pārkāpēju.

Pārbaudot vīrieša pasniegto autovadītāja apliecību, atklājies, ka šoferim ir piemērots liegums vadīt transportlīdzekļus. Turklāt arī pēc sarunas policistus nav pametušas aizdomas, ka šoferis pirms īsa laika lietojis ko aizliegtu.

Policisti pie vīrieša atraduši vienu neizlietotu šļirci. Tāpat, apsekojot apkārtni, policisti secinājuši, ka pirms izkāpšanas no automašīnas vīrietis paspējis zem tās nomest vienu izlietotu šļirci.

Turpat notikuma vietā policisti aprunājušies arī ar automašīnas pasažieri. Atklājies, ka arī viņš ne pirmo reizi nonāk policijas redzeslokā.

Šajā gadījumā gan pasažierim paveicies, jo inspektori sarunas laikā nav guvuši apstiprinājumu, ka viņš būtu lietojis ko aizliegtu. Pēc īsas sarunas pasažieris drīkstējies doties savās gaitās, savukārt šoferis nodots uz notikuma vietu izsauktās ceļu policijas rīcībā.

Ja ekspertīzes rezultāti apstiprinās policistu aizdomas, vīrietim pienāksies bargākais sods, kāds pienākas par auto vadīšanu reibumā, turklāt – vēl vairākus gadus būs liegts sēsties pie stūres.
1 komentārs