Pasažieru autobuss iebrauc privātas teritorijas žogā

80 komentāri

Iestūrējot kādas privātas teritorijas žogā, avārijā Pārdaugavā, Rīgā iekļuvis pasažieru autobuss, kas kursē maršrutā no Rīgas uz Olaini, vēsta “Degpunktā”.

Ar pasažieriem pilnais autobuss iztriecās cauri žogam, un no salona viens pēc otra sāk birt ārā satraukti pasažieri – šādu skatu sestdienas, 26. jūnija, vakarā pieredzēja Marinas kundze. Tieši viņas īpašums blakus Vienības gatves un Ģimnastikas ielas krustojumam tika bojāts, bet, viņasprāt, tā esot mazākā bēda.

“Nu bija tāds blieziens! Paskatījos pa logu, varbūt avārija, nevar taču redzēt. Izgāju, bet tas jau bija iebraucis. Paldies Dievam, ka cilvēki veseli!” stāsta Marina.

Notikuma aculiecinieki pieļauj, ka lielā karstuma dēļ šoferim sākušās veselības problēmas. Jebkurš pieredzes bagāts braucējs ekstrēmā situācijā nekavējoties spiestu bremzes, bet šajā reizē transportlīdzeklis aizbraucis pārāk tālu.

“Ļoti iespējams, ka vadītājam ir kļuvis palicis. (..) Vienkārši nav līkumā ierakstījies, jo laiks ir riebīgs,” pieļauj aculiecinieks.

Mediķi stāsta, ka pasažieri palikuši neskarti, bet šoferim sniegts nopietns atbalsts, un ārstēšanās būs jāturpina stacionārā.

Inga Vītola, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve

“Cietušais guva vairāku ķermeņa daļu ievainojumus, bija pie samaņas un viņam sniegta palīdzība uz vietas. Cietušo stabilā stāvoklī nogādāja slimnīcā tālākās palīdzības saņemšanai.”

Pēc atlabšanas ar šoferi strādās ceļu satiksmes negadījumu izmeklētāji. Noskaidrot, vai vadītājs pie stūres sēdies skaidrā prātā, palīdzēs paņemtās analīzes.

80 komentāri