“Pasāts” spiež gāzi grīdā un lavierē starp joslām, neskatoties uz fotoradaru. Sekas – avārija Krasta ielā

9 komentāri

Trešdien, 30. augusta, pēcpusdienā Krasta ielā netālu no Salu tilta nobrauktuves virzienā uz Ķengaragu auto plūsmā kāds “Volkwagen Passat” šoferis, neskatoties uz fotoradaru, sāka burtiski lidot un pārgalvīgi manevrēt pa joslām. Tas beidzās ar ietriekšanos kādas kravas automašīnas aizmugurē.

“Kravinieka” šoferim viss kārtībā, bet “pasāta” vadītājs nonācis ātrās palīdzības mašīnā.

Es jau atpakaļskata spogulī pamanīju, kad braucu no tilta lejā. Viņš lidoja, vājprātīgā ātrumā manevrējot, bet pēc tam pēdējā brīdī it kā jau aiz manis, tad atkal izbrauca. Nevar saprast, atslēdzās, vai samaņu zaudēja. Viņa uzvedība bija vienkārši nesaprotama. Es biju šokā, tāpēc es arī viņam sekoju spogulī. Citādi skatītos un priekšu, turklāt man benzīntankā vajadzēja iebraukt.

Pēc avārijas cietušajiem palīgā piesteidzies kāds autobusa šoferis un divi garāmgājēji. Taču izrādījies, ka “pasāta” vadītājs vismaz ārēji nemaz nav smagi savainots un centies aizlaisties vai paveikt kaut ko tamlīdzīgu.

 

“Degpunktā” saruna ar aculiecinieku

-Atslēgas izrāvām, jo viņš centās kaut kā neadekvātā stāvoklī vēl aizbraukt. Izvilkām no aizdedzes atslēgas un neļāvām celties, jo kas to zina, kas ar viņu tur notika!

– Kad jūs ar viņu runājāt, varbūt nāca alkohola smaka? Kaut kas ar veselību vai piedzēries?

– Nezinu, viņš bija šokā, tāpēc grūti teikt. Bija pie samaņas, bet visu laiku turpināja – man jābrauc, man jābrauc.

 

 

Avārijas iemeslus izmeklēs policisti. Ja šoferis nebija dzēris, tad lielas ziepes viņam nedraud un jācer uz drīzu atlabšanu. Ja tomēr pie stūres sēdies alkohola vai kādu citu vielu reibumā, iespējams, būs jāsēžas tiesas solā, jāmaksā sods un vēl jākompensē smagā šoferim radītie zaudējumi.

TOP komentāri

 • Vilnis Priede
  +3 +3 0

  Vilnis Priede

  Par maz policijas un netrafareto auto,ja cilveks atlaujas shadus bistamus manevrus kuri shoreiz beidzas shaadi...
 • Andzejs Ancans
  +2 +2 0

  Andzejs Ancans

  Man shitie besii,ja ziime ir 50 ,tad znachit 50 ari jabrauc. Nevis uz 60-70 mauc visiem garaam pa visaam joslaam pec kartas.
 • Kristaps Lapins
  +1 +1 0

  Kristaps Lapins

  Parasti visi raksta, " stulbie bemberisti " , kadel tagad neviens neraksta " atkal stulbie pasatisti " ? 😂

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl