“Pašam interesē, cik izdzēru!” Pamatīgi iereibis “BMW” šoferis Salaspilī izraisa avāriju un bēg no policijas

12 komentāri
“Pašam interesē, cik izdzēru!” Pamatīgi iereibis “BMW” šoferis Salaspilī izraisa avāriju un bēg no policijas

Svētdienas rītā Salaspils kārtības sargi, visticamāk, atradušies īstajā laikā un īstajā vietā, patrulējot pilsētas ielās un tālumā ievērojot tik tikko notikušas avārijas sekas.

Kādas automašīnas ”BMW” šoferis iekļuva ceļu satiksmes negadījumā, ar auto pat uzmetot kūleni un paliekot ar riteņiem pret debesīm. Likumsargi ievēroja, ka pie sasistā transportlīdzekļa atrodas divi jaunieši.

Taču pie sasistā auto vraka stāvošajiem vīriešiem acīmredzot nekāda policijas palīdzība nebija nepieciešama. Par to liecināja abu reakcija par patruļauto parādīšanos pie apvāršņa. Ieraugot tuvojošos kārtības sargus, gados jaunie vīrieši ņēma kājas pār pleciem.

Pēc noskrietiem dažiem simtiem metru viens no jauniešiem apstājās un izpildīja policijas pieprasījumu nomesties uz ceļiem. Otrs jaunietis gan izrādījās naskāks un nozuda tālēs zilajās.

Vēlāk noskaidrojās, ka aizturētais puisis arī atradās pie avarējušā ”BMW” stūres. Turklāt šoferis brauca reibumā, ko pats arī atzina, piebilstot, ka alkoholu lietojis vien iepriekšējās dienas vakarā.

Alkohola tests izelpā uzrādīja pat 2,9 promiles.

Tā kā sasistā auto pilots atteicies no mediķu palīdzības, viņš tālāk nodots ceļu policistu pārziņā. Atpūta aiz restēm, tūkstošos eiro mērāmi sodi un norēķināšanās par braucienu ar e-talonu – tas viss turpmākos gadus būs šā ne pārāk veiksmīgā “BMW” pilota ikdiena.