“Parkošanās” incidents pie Gaiļezera slimnīcas: šoferis pierāda savu taisnību un policija atceļ sodu

1 komentārs
“Parkošanās” incidents pie Gaiļezera slimnīcas: šoferis pierāda savu taisnību un policija atceļ sodu
IEVA LŪKA, LETA

2017. gada nogalē “Degpunktā” komandas palīdzību lūdza Austrumu slimnīcas Onkoloģijas nodaļas pacients vārdā Arnolds, kurš, kā pats toreiz apgalvoja, cietis no pašvaldības policijas vēlmes uz šoferu rēķina papildināt pilsētas kasi.

Proti, pie onkoloģijas stacionāra vīrieša spēkratam logā ielīmēts tā sauktais plāksteris un tikai tāpēc, ka kāds nelabvēlis pasūdzējies, ka smilšainais un dubļainais laukums slimnīcas pakājē nav oficiāls stāvlaukums. Pēc diviem gadiem Arnoldam beidzot izdevies pierādīt savu taisnību.

2017. gada 23. novembrī Arnolds pēc procedūrām Onkoloģijas slimnīcā iznāca uz ielas un ieraudzīja, ka viņa automašīnas stiklā ir soda kvīts, kurā rakstīts, ka auto novietots neatļauti – ārpus ceļa un ārpus ceļa nomales.

Toreiz Arnolds uzrakstīja policijai sūdzību un pacientu aizstāvēja arī Austrumu slimnīca, kas ir zemes apsaimniekotājs, norādot, ka viņiem nav iebildumu pret to, ka šoferi likuši mašīnas dubļainajā zemes pleķī.

Pēc ilgstošas juridiskas cīņas Arnolds beidzot panācis, ka sods tiek atcelts: “Slimnīcas pārstāvis arī pateica, ka tur stāvvieta tiešām ir iecerēta, bet tā nebija tā ieveidota.”

Kas šobrīd notiek Austrumu slimnīcas pakājē un vai tagad stāvēšanai laukums sakārtots un vietas visiem pietiek, “Degpunktā” skaidroja pie ārstniecības iestādes vadības. Izrādās, – Arnolda minētais laukums tagad pieejams tikai mediķiem, jo dažādu būvdarbu laikā personāls faktiski izstumts no ierastajām stāvvietām. Savukārt pacientiem sakārtotas citas novietnes.

Rezultātā pie Austrumu slimnīcas tagad civilizēti asfaltētos stāvlaukumos savus auto apmeklētāji var novietot bez maksas pusotru stundu. Par ilgāku stāvēšanu jau jāmaksā. Un galvenais – nesajaukt, kuru aplikāciju izmantojat, jo divās netālu esošās stāvvietās tagad saimnieko divas kompānijas ar līdzīgiem nosaukumiem – “Cityparks” un “Europark”.

Kas attiecas uz cilvēkiem ar kustību traucējumiem – viņu pievešana tuvāk reģistratūrai un iebraukšana “zem barjeras” joprojām ir atļauta un ir bez maksas, saskaņojot to ar slimnīcas apsardzi.

1 komentārs