Komentāri

Trešdien, 7. jūnijā, policija Smiltenes novadā aizturējusi divus ātruma pārkāpējus – autovadītāju, kurš traucies ar 172 kilometriem stundā un motociklistu, kura izvēlētais braukšanas ātrums pārsniedza 146 kilometrus stundā, informē Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvalde.

7. jūnijā plkst. 21.44 Smiltenes novadā jaunā, netrafarētā automašīna pieķēra 1997. gadā dzimušu vīrieti, kurš, vadot automašīnu “Volkswagen Passat” pa A2 šoseju, vietā, kuru atļautais braukšanas ātrums bija 90 km/h, traucās ar 172 km/h lielu ātrumu. Vadītājam par šādu pārkāpumu draud naudas sods no 360 eiro līdz 480 eiro, kā arī transportlīdzekļa vadīšanas tiesību atņemšana uz 6 mēnešiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Savukārt dienas pirmajā pusē, plkst. 14.39, Smiltenes novadā, patrulējot ar jauno, netrafarēto automašīnu, policijas darbinieki pamanīja motociklistu, kurš uz autoceļa Smiltene–Valka, virzienā uz Valku, brauca ar 146 km/h lielu braukšanas ātrumu, lai gan atļautais ātrums šajā ceļa posmā ir 90 km/h. Motociklu “Honda” vadīja 1994. gadā dzimis vīrietis, kurš saņēma 240 eiro lielu naudas sodu par veikto pārkāpumu, kā arī tam tika atņemtas transportlīdzekļa vadīšanas tiesības uz trīs mēnešiem.

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl