Komentāri

Trešdien, 7. jūnijā, policija Smiltenes novadā aizturējusi divus ātruma pārkāpējus – autovadītāju, kurš traucies ar 172 kilometriem stundā un motociklistu, kura izvēlētais braukšanas ātrums pārsniedza 146 kilometrus stundā, informē Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvalde.

7. jūnijā plkst. 21.44 Smiltenes novadā jaunā, netrafarētā automašīna pieķēra 1997. gadā dzimušu vīrieti, kurš, vadot automašīnu “Volkswagen Passat” pa A2 šoseju, vietā, kuru atļautais braukšanas ātrums bija 90 km/h, traucās ar 172 km/h lielu ātrumu. Vadītājam par šādu pārkāpumu draud naudas sods no 360 eiro līdz 480 eiro, kā arī transportlīdzekļa vadīšanas tiesību atņemšana uz 6 mēnešiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Savukārt dienas pirmajā pusē, plkst. 14.39, Smiltenes novadā, patrulējot ar jauno, netrafarēto automašīnu, policijas darbinieki pamanīja motociklistu, kurš uz autoceļa Smiltene–Valka, virzienā uz Valku, brauca ar 146 km/h lielu braukšanas ātrumu, lai gan atļautais ātrums šajā ceļa posmā ir 90 km/h. Motociklu “Honda” vadīja 1994. gadā dzimis vīrietis, kurš saņēma 240 eiro lielu naudas sodu par veikto pārkāpumu, kā arī tam tika atņemtas transportlīdzekļa vadīšanas tiesības uz trīs mēnešiem.

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl