50 komentāri

Otrdien, 13. jūnijā, liktenīgs izrādījās kādas automašīnas šofera manevrs uz slapja asfalta netālu no Spuņciema uz Jūrmalas apvedceļa. Neveiksmīgas un pārgalvīgas apdzīšanas dēļ notika sadursme, un sekas ir letālas.

Neskaitāmas detaļas, stikli un dažādu materiālu lauskas izkaisītas desmitiem metru attālumā. Tās ir atlūzas, kas liecina par spēku, ar kādu šodien uz Jūrmalas apvedceļa saskrējās trīs vieglās automašīnas.  “Opel”, visticamāk, iebrauca pretējā joslā un frontāli sadūrās ar “Mazdu”, kurā brauca divas sievietes un sešus gadus veca meitene. Abi spēkrati pēc trieciena vēl sadūrās ar “Fordu”, kas atradās turpat blakus vienā rindā ar “Mazdu”.

Mediķi atzīst, jau pēc tā, kā skanējis izsaukums, bijis skaidrs, ka situācija ir ļoti nopietna un uz Jūrmalas apvedceļu uzreiz novirzītas vairākas brigādes.

Policija šodien par notikušo negadījumu plašākus komentārus nesniedz. Notikuma vietā raidījums “Degpunktā” gūst apstiprinājumu, ka automašīnās “Opel” un “Ford” bijis pa vienam cilvēkam, bet “Mazdā” kāda trīs cilvēku ģimene.

Uzreiz pēc notikušā uz avārijas vietu atsteidzās arī kāds vīrietis, kurš izplūda asarās. Viņš negadījumā zaudējis sievu un mazmeitu.

TOP komentāri

 • Mamma
  +21 +18 -3

  Mamma

  Asaras noritēja...Tās šausmas un nelaime ģimenei... Un mazā mīļa meitenīte... Lai lāsts tam slepkavam! Mums jāzina viņa vārds un kas viņš tāds! Lai valsts atbildīgās institūcijas to neslēpj! Un lai būtu ĪSTS sods par noziegumu!
  Visdziļākā līdzjūtība ģimenei!
 • Santa Smiltniece
  +21 +18 -3

  Santa Smiltniece

  Kad šie pargalvīgie kropļi saņems pēc nopelniem un beigs ciest nevainīgi bērni un ģimenes... no visas sirds šādiem izdzimteņiem novēlu to pašu. To vairs nav iespējams lasīt... visur tikai apdzīšanas manevri. Jā, viens velkās, bet skaties, kur tu brauc. Kāpēc citi jāpakļauj briesmàm. Tad varēja skriet no ceļa un kokā, lai pats ir beigts. Sirds pilna, žēl nevainīgu bērnu un ģimeņu. Līdzjūtība!!!
 • eņģis
  +18 +16 -2

  eņģis

  Tādi deģenerāti, kas narkotikas sarijušies, vai alkoholu, vai vienkārši ir nenormāli no dzimšanas, lec pa visām šosejām , bailes skatīties. Nav arī saprotams, uz kurieni cilvēki tā steidzas, vienīgais - uz kapiem...Es pieprasu nāvessodu šim izdzimtenim par 2 cilvēku dzīvībām. Kāpēc tik mazi sodi ātruma pārkāpējiem, un kur vispār ir ceļu policija? Kaut kā uz ceļiem tikpat kā neredz.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl