Pārdrošs manevrs maksāja dzīvību: atklājas jauni fakti par elektroskūtera braucēja nāvi uz Jūrmalas šosejas

3 komentāri
Pārdrošs manevrs maksāja dzīvību: atklājas jauni fakti par elektroskūtera braucēja nāvi uz Jūrmalas šosejas
EKRĀNUZŅĒNUMS

Traģisks incidents uz ceļa, kurā iesaistīts elektriskā skrejriteņa braucējs, notika svētdienas pievakarē uz Jūrmalas šosejas. Mazāk aizsargātais satiksmes dalībnieks tumsas aizsegā izdomāja šķērsot lielceļu un izbrauca priekša apvidus automašīnai. Diemžēl pārdrošais manevrs skrejriteņa vadītājam maksāja dzīvību.

Apvidus automašīnas “Audi Q5” šoferis svētdienas vakarā uz Jūrmalas šosejas piedzīvoja šausminošus mirkļus. 14. kilometrā, netālu no pagrieziena, kas ved uz Babīti, spēkrata priekšā parādījās vīrietis ar elektrisko skrejriteni.

Automašīnas vadītājam nācās strauji bremzēt, bet no sadursmes izvairīties vairs nebija iespējams. Pēc “Audi” virsbūves bojājumiem var secināt, ka trieciena dēļ skrejritenis ar visu tā stūrētāju uzlidoja gaisā un atdūrās pret spēkrata vējstiklu un jumtu.

Bojā gājušais skrejriteņa vadītājs bija 40 gadus vecs vīrietis. Mediķi apskatīja arī “Audi” šoferi, taču secināts, ka palīdzība viņam nav nepieciešama. Valsts policijā norāda, kā šīs lietas izmeklēšanai ir nepieciešami aculiecinieki. Ar informāciju, kas var palīdzēt likumsargiem noskaidrot precīzus traģiskā negadījuma apstākļus, var dalīties, zvanot pa tālruni: 67219837 vai 110.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā