Pārdaugavā saskrējušās sešas automašīnas – šoferi vaino atļauto braukšanas ātrumu

8 komentāri

Trešdien, 29. augustā, Pārdaugavā notika sešu auto sadursme. Kāds autovadītājs veica absolūti legālu manevru – centās apgriezties braukšanai pretējā joslā, bet pārējie to gluži vienkārši negaidīja.

Pēcpusdienā Ziepniekkalna ielā, braucot Bauskas šosejas virzienā, avarēja sešas mašīnas, izveidojot tā saukto vilcieniņu. Negadījums noticis tādēļ, ka šoferi nav ievērojuši distanci un ātrumu. Proti, kolonnas priekšā kāds auto, veicot apgriešanos braukšanai pretējā virzienā, licis pārējiem strauji bremzēt. Paši šoferi saka, – konkrētajā vietā ātruma ierobežojums ir pilsētai pārāk nedraudzīgs. Ja oficiāli var braukt uz 70 kilometriem stundā, visi brauc uz 80 vai pat 90 kilometriem stundā. Tāpēc ierobežojums 50 kilometri stundā būtu pašā laikā.

Šis ir viens no retiem gadījumiem, kad šoferi atzīst, ka konkrētajā ielas posmā varētu braukt lēnāk un, iespējams, ceļu satiksmes drošības uzraugiem būtu jāieklausās šajā viedoklī vai vismaz jāpadomā par stacionāra fotoradara ieviešanu, kas daudzās vietās jau aiztaupījis lielas nepatikšanas.

8 komentāri