Pārdaugavā “BMW” iestūrē kokā

2 komentāri
Pārdaugavā “BMW” iestūrē kokā

Pārdaugavā, pie Paula Stradiņa slimnīcas Ventspils ielā, dienas pirmajā pusē bija apgrūtināta satiksme, jo ielas vidū kāds “BMW” vadītājs nobrauca no ceļa un ietriecās kokā, vēsta “Degpunktā”.

Īsi pirms plkst. 11 dienā, Ventspils ielā, netālu no Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas, kokā ietriecas kāds vieglais “BMW” markas auto. Ja tehnika pēc iespaidīgas sadursmes tagad ir norakstāma, tad cilvēku upuru, par laimi, nav.

Vadītājs bija kāds gados jauns vīrietis, kurš nesen ieguvis autovadītāja tiesības, bet negadījumā tikai tikai sasitis kāju un mediķus uz notikuma vietu nolēmis nesaukt. Viņš padalījās ar savu redzējumu par avārijas apstākļiem, norādot, ka iebraukt pretējā joslā viņu piespieda kāds cits auto, kas negaidīti izbrauca priekšā no sānielas.

Pēc Reiņa stāstītā iznāk, ka “Volvo” uz Ventspils ielas izgriezās no Meteora ielas. Savukārt pats “Volvo” stūrētājs vārdā Dmitrijs, apgalvo ko pavisam citu, kas ir pretrunā ar “BMW” vadītāja teikto.

“Es izbraucu no mājām. No Pilsoņu ielas. Tā kā ir slikti laikapstākļi, es braucu ar ātrumu 40 kilometri stundā. Un viņš izdomāja apdzīt? Viņš nolēma mani apdzīt un, lūk, šāds ir apdzīšanas iznākums. Protams, ka nē [neuzskatu sevi par vainīgu]. Pats interesantākais ir tas, ka es pēc tam aizbraucu tālāk, jo netālu no šejienes dzīvoju. Ieraudzīju, ka policija piebrauca un nolēmu piebraukt, mazums, kaut kas jāpaskaidro. Izrādījās, ka ne par velti atbraucu,” stāsta Dmitrijs.

Tā kā abu šoferu versijas par notikušo krasi atšķīras, bija nepieciešama aculiecinieku uzmeklēšana. Uz, kā izrādās, ka avārijas brīdi bija redzējis kāds grāmgājējs, kurš pārvietojās pa ietves pretējo pusi.

“”Volvo” izgriezās ārā no sānu ielas un neapstājās. Vienkārši izbrauca otrai mašībai priekšā, līdz ar to arī “BMW” vadītājs iebrauca kokā,” stāsta negadījuma aculiecinieks, noliedzot, “Volvo” vadītāja teikto, ka viņš izbraucis no Pilsoņu ielas, jo, kā norāda aculiecinieks, iela, no kuras patiecībā esot izgriezis šoferis, bijusi cita.

Šobrīd policistiem, veicot izmeklēšanu joprojām daži jautājumi paliek neatbildēti, taču jādomā, ka tieši aculiecinieku sniegtās liecības ļaus precīzi izvērtēt katra vadītāja atbildību.

2 komentāri

Aktuālie Degpunktā sižeti

Purvciemā nežēlīgā uzbrukumā cietuši divi cilvēki

Kaimiņi: Ugunsgrēka daudzstāvu mājā Vecmīlgrāvī cēlonis varētu būt bijusi neuzmanīga rīcība ar uguni

Salaspilī satiksmes negadījumā auto apmet kūleni

Vimbukrogā "Porsche" automašīnas vadītājs izbraukā puķu dobi

Siguldā lupatu pārpildītā dzīvoklī izdeg vannasistaba

Aktivizējas degvielas zagļi no nepieskatītas smagās tehnikas

Ikšķilē kāds vīrietis alkohola reibumā gandrīz salauž policijas alkometru

Valmierā divi Rumānijas valstspiederīgie centušies apzagt LMT veikalu

Elejā pensionāre iespējams tīši izraisījusi dzīvoklī ugunsgrēku

Rīgā policijas suns pie autovadītāja atrod narkotikas

Divu bērnu ģimene ugunsgrēkā zaudē mājvietu

Vīrietis Rīgā "izdaiļo" tuneļa sienu ar grafiti un iemet skrejriteni Daugavā