Pārdaugavā autovadītājs neuzmanības dēļ izraisa avāriju

0 Komentāru

Pārdaugavā kādā negadījumā iesaistītie, par spīti pamatīgi apskādētajiem auto, tikuši cauri ar izbīli un nu spiesti pārplānot ikdienu, jo transportlīdzekļi kādu laiku nebūs braucami, stāsta TV3 raidījums ”Degpunktā”.

Vieta, kur krustojas Dammes un Slokas iela, nu nepavisam nav galvaspilsētas melnais punkts. Tas ir diezgan labi pārskatāms un visai maz noslogots krustojums. Taču arī šeit laiku pa laikam kāds kļūdās.

”Cilvēciskais faktors. Palaidu garām brīdi, kad jābremzē. Balta mašīna. Balta mašīna kaut kā vienmēr izskatās citā attālumā, nekā patiesībā ir. Var tā gadīties. Kaut kā tā baltā krāsa mani piemānīja. Avāriju sen nav bijis, un kaut kas nenostrādāja. Braucu tādā eiforijā, dzīvē viss labi, skaisti,” skaidro ”Chrysler” automašīnas vadītājs Andrejs.

Otra automobiļa vadītāja mieru nespēj satricināt pat šāds notikums. Vīrs mierīgi turpina malkot kafiju un stāsta, ka paveicies, jo sitiens trāpījis pa priekšējo riteni, nevis pa vadītāja durvīm.

Tā kā ne ar vienu, ne otru auto vairs nav iespējams turpināt ceļu, vīri savā starpā nevar noformēt saskaņoto paziņojumu, līdz ar to viņiem jāapbruņojas ar pacietību, jo uz šādu notikumu, kurā cietuši vien spēkrati, policisti var braukt pat vairākas stundas.

0 Komentāru