Pārdaugavā “Audi” notriec gājēju

0 Komentāru

Zasulaukā, Pārdaugavā, pēc sadursmes ar vieglo automašīnu slimnīcā nonākusi gados jauna sieviete, kas šķērsoja brauktuvi un nepārliecinājās par drošību, vēsta “Degpunktā”.

Pusdienlaikā Dreiliņu ielā uz ceļa braucamās daļas pavisam nepatīkamos apstākļos iepazinās kāda gājēja un vieglās automašīnas “Audi” vadītājs. Proti, spēkrata šoferis sievieti notrieca.

Pēc būtības, kā to nosaka ceļu satiksmes noteikumi, nevienam no negadījumā iesaistītajiem šajā vietā nebija jāatrodas – mazāk aizsargātajai gados jaunai sievietei ceļa šķērsošanai bija jāizvēlas piemērota vieta, bet vadītājam pietrūka pacietības.

Detalizētāk par notikušo pastāstīja kāds aculiecinieks.

“Bija sastrēgums, visa labā puse bija mašīnu pilna, un “Audi” vadītājs veica apdzīšanas manevru pa pretējo ielas pusi. Gājēja izskrēja vai ātrā solī devās pāri abām brauktuvēm, nepārbaudot, vai pa pretējo pusi neviens nebrauc. Tādējādi viņa tika notriekta,” stāsta negadījuma liecinieks.

Vai nu “Audi” vadītājs pienācīgi nenovērtēja situāciju un neredzēja, ka priekšā ir garš sastrēgums, vai arī vēlējās kaut kur nogriezties pa kreisi un nolēma nestāvēt rindā un sastrēgumu apbraukt. Šoferis no komentāriem kameras priekšā atteicās un droši vien plašākus paskaidrojumus sniegs policijai.

Apkārtējie cilvēki uzreiz pēc negadījuma steidza sievietei palīgā.

Ja arī sākotnēji cietušās veselības stāvoklis šķita apmierinošs, proti, viņa varēja pati staigāt un sarunājās ar apkārtējiem, tad pēc mediķu apskates secināts, ka ir nepieciešama hospitalizācija, jo atklātas vidēji smagas traumas, tostarp arī lūzumi.

Liecinieka sniegtās ziņas par negadījuma apstākļiem krietni atvieglos darbu likumsargiem un vispusīgā informācija ļaus ātrāk noteikt katra iesaistītā vainas pakāpi.
0 Komentāru