Par mata tiesu no nāves! “Volvo” šoferis piedzīvo šausminošu sadursmi ar “fūri” un tiek cauri sveikā

9 komentāri
Par mata tiesu no nāves! “Volvo” šoferis piedzīvo šausminošu sadursmi ar “fūri” un tiek cauri sveikā
DEGPUNKTĀ

Piektdien, 24. janvārī, uz Rīgas apvedceļa kāds vieglās automašīnas “Volvo” vadītājs piedzīvoja šausminošu avāriju. Nelaime šoferi piemeklējusi netālu no Bunču ciemata, kad viņa automašīnu taranējis kāds pretim braucošs kravas spēkrats “DAF”.

Brīnumainā kārtā pēc frontālās sadursmes ar vairākas tonnas smago braucamrīku “Volvo” šoferim izdevies izbēgt no nāves, turklāt viņš pat nebija jāved uz slimnīcu, jo ticis cauri sveikā bez nopietniem ievainojumiem.

“Ir dažādas skrambas, nobrāzumi. Es neveicu nekādu manevru… Pēkšņi smagā automašīna pārvietojās uz manu joslu. Man nekas neatlika, kā censties izvairīties no sadursmes, nobraucot nomalē,” stāsta “Volvo” vadītājs Maksims.

Tieši tajā brīdī, kad Maksims mēģinājis izvairīties no sadursmes, abi spēkrati jau atradušies pārāk tuvu viens otram. Vīrietis nav bijis spējīgs kaut kāda veidā ietekmēt situāciju, un tālāk sekojis trieciens. Abi spēkrati nolidojuši no ceļa braucamās daļas, un kravas auto vairākus desmitus metru stūmis samīcīto “Volvo” gar metāla aizsargbarjeru.

“Smagais auto vilka kādus 100 metrus pa apmali, tad nekā patīkama tur nav. Brīdī, kad notiek sadursme un tevi velk pa nomali, neko nevari darīt, tikai gaidīt, kas notiks tālāk,” saka Maksims.

Maksima auto pēc negadījuma nebūs remontējams, bet galvenais, ka tas teicami izpildījis savas aizsargfunkcijas.

Kravas auto vadītājs raidījumam “Degpunktā” pauda savu versiju par notikušo, un tā atšķiras no “Volvo” vadītāja stāstītā.

“Es braucu uz šo pusi, bet tas ”Volvo” vadītājs apdzina kādu pa pretējo joslu. Es viņu redzēju. Viņš, visticamāk, arī redzēja, ka “fūre” brauc viņam virsū. Viņš manī ietriecās, es iebraucu kreisajā pusē,” stāsta smagās automašīnas vadītājs.

Šobrīd ir par agru spriest, kurš no šoferiem pārkāpis ceļu satiksmes noteikumus un izprovocējis avāriju. Ir zināms, ka policistu rīcībā ir kāda aculiecinieka videoreģistratora ieraksts, kas palīdzēs šīs lietas šķetināšanā. Turklāt saņemtā informācija no citiem lieciniekiem vēsta, ka smagā auto stūrētājs piektdien vēl pirms šā incidenta pāris reizes bija izprovocējis bīstamas situācijas.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!

9 komentāri