Pamatīgs tracis Pārdaugavā! Neadekvāts šoferis izārda lielveikala stāvvietu un “nokauj” savu auto

20 komentāri
Pamatīgs tracis Pārdaugavā! Neadekvāts šoferis izārda lielveikala stāvvietu un “nokauj” savu auto

Pārdaugavā iedzīvotājus piektdien pārbiedējis kāds satrakojies šoferis, kurš plosījies pa zālienu ar savu spēkratu tik ilgi, kamēr braucamrīku “nokāvis”. Lai arī dauzoņa stāvvietā pavadīja vairākas minūtes, policija nepaspēja viņu notvert.

Sadragāta ceļa nomale, izārdīts zāliens un ar automašīnas eļļu “nomazgāts” asfalts, šāds skats pavērās visiem lielveikala apmeklētājiem Vienības gatvē 194. Stāvvietas teritorijā dažas minūtes ar pavecu ”Mercedes” automašīnu ārdījās kāds neadekvāts vadītājs, kurš apdraudēja ne tikai savu, bet arī apkārtējo drošību.

Šķietami šoferis lielveikala teritorijā nonāca, braucot no Olaines puses. ”Mercedes” nostūrēja no ceļa un iebrauca grāvī. Izraisot iespaidīgo avāriju un pārsitot spēkratam eļļas karteri, vadītājs neapstājās, bet piespieda gāzi grīdā un pa zālienu uzbrauca uzkalniņā, lielveikala stāvvietas teritorijā.

Andrejs
aculiecinieks

Es piebraucu no tās puses, viņš stāvēja ceļa vidū un gāzēja. Tas ir dīzeļa automobilis, ar melniem dūmiem gāzēja uz vietas. Viņš nevarēja izkustēties, jo kreisais ritenis bija izgriezts deviņdesmit grādu leņķī. Viņš tā gāzēja, ka jau aizmugurējais ritenis sāka kūpēt un, manuprāt, pat uzsprāga. Tur pēc tam mašīna izbrauca no stāvvietas, viņš kaut kā iebrauca, izkāpa no mašīnas, paskatījās uz auto, apgāja apkārt, aizvēra ciet un uz to pusi aizgāja.

Par redzēto stāvvietā pastāsta arī kāda restorāna piegādātājs, tieši pie viņa automašīnas neadekvātais vadītājs centās “noparkoties”.

Aleksejs
aculiecinieks

Tur stāvēja ”BMW X5” braucamrīks, viņš tajā gandrīz iebrauca. Pēc tam uz manu pusi sāka griezties, gandrīz manā mašīnā ietriecās. Es stāvēju tieši tur. Viņš pie manis piegāja, pajautāja, vai es varu nobraukt malā? Es jau negribēju nekādu konfliktu, neko viņam neteicu un nobraucu. Viņš manā vietā iebrauca. Cik sapratu viņš bija iedzēris. Apturēja savu auto un vienkārši aizgāja. Kā es dzirdēju, viņš aizgāja uz kādu stāvvietu un ar kādu citu mašīnu aizbrauca.

Kad adresē ieradās izsauktie ceļu policisti, stāvvietā atradās tikai sadragātais ”Mercedes”, tādēļ noteikt vadītāja stāvokli vairs nebija iespējams. Taču tas nebūs nekāds šķērslis šoferi sodīt, jo, zinot spēkrata numuru, braucēju varēs izskaitļot. Viņam būs jāatbild par izdarīto, jākompensē ceļa remonta izdevumi un jāuzņemas atbildība par avārijas vietas pamešanu.