Pamatīgā reibumā vīrietis iznīcina savu “Audi”, ietriecoties stāvošā kravas spēkratā

6 komentāri

Dienas pirmajā pusē vienā no ielām Pārdaugavā kāds “Audi” vadītājs netika galā ar spēkrata vadību un savu mašīnu iznīcināja, iebraucot stāvošā kravas auto, vēsta “Degpunktā”.

Pleskodālē, Krūzes ielā, netālu no krustojuma ar Mazo Nometņu ielu, ceļu policistiem izdevās aizturēt kādu pamatīgi iereibušu autovadītāju, kas izraisījis nopietnu avāriju un iznīcinājis savu “Audi”, ietriecoties stāvošā kravas spēkratā.

Vizuāli vērtējot mašīnas bojājumus, grūti iedomāties, ka ar to vēl fiziski var kaut kur tālu aizbraukt, bet, kā stāsta apkārtējie, vīrietis tomēr mēģinājis “Audi” iedarbināt un, iespējams, aizlaisties.

“Es biju mājās, dzirdēju belzienu, nācu skatīties. Mašīna jau kādu stundu stāvēja, biju aizgājis paēst,” stāsta kravas automašīnas vadītājs, piebilstot, ka otrs autovadītājs nebija agresīvs, bet mēģināja stūrēt prom, tamdēļ atņēmis viņam braucamā atslēgas, lai avārijas izraisītājs kunga dūšā nekur tālāk netiktu.

Jāsaka, “Audi” stūrētājam komunikācija ar preses pārstāvjiem likās bezjēdzīga, uzvelkot uz galvas kapuci, viņš steidzās pazust no videokameras redzesloka.

Šis ceļa posms ir blīvi apbūvēts ar privātmājām, ir arī daudzstāvu ēkas, un cilvēku rosība uz ietvēm ir pietiekami intensīva teju visu dienu. Izbrauciens “Audi” vadītājam varēja beigties patiešām bēdīgi, proti, ar kādu notriektu kājāmgājēju. Aizturot vīrieti un pārbaudot viņa datus, turklāt veicot alkoholu pārbaudi, sākotnējais rezultāts uzrādīja 2,99 promiles, bet atkārtota pārbaude beidzās ar 3,09 promilēm.

6 komentāri