Pamatīga avārija Pļavniekos: policijas busiņš ietriecas ceļmalā stāvošās automašīnās

3 komentāri
Pamatīga avārija Pļavniekos: policijas busiņš ietriecas ceļmalā stāvošās automašīnās
DEGPUNKTĀ

Pagājušajā naktī Pļavniekos notika avārija, kurā sasistas sešas automašīnas. Ceļmalā stāvošu spēkratu kolonnā lielā ātrumā ietriecās Valsts policijas mikroautobuss, kas traucās uz izsaukumu.

“Viņš gribēja pagriezties, no aizmugures viņu ”panāca” policijas auto. Tas iebrauca ”Mini Cooper” spēkratā, ”Mini Cooper” iebrauca ”Audi”, ”Audi” iebrauca ”Nissanā”. Savukārt ”Nissan” iebrauca manēja busiņā,” stāsta kāds vīrietis, kurš uzņēmis video ar avārijas sekām.

Video autors dzīvo Ulbrokas ielas pirmajā namā, un šajā negadījumā viņa transportlīdzeklis cieta vismazāk. Vīrietis atceras, ka sākotnēji par iespaidīgo avāriju uzzināja no sociālajiem tikliem. Uzņemtajos kadros atpazīstot savu auto, viņš izskrēja uz ielas, kur jau pulcējās citi bojāto spēkratu saimnieki.

“”BMW” markas automašīna brauca no tās puses. Vadītājs gribēja pagriezt pa kreisi pie veikala ”Maxima”. Pretī brauca mašīna, viņš apstājās, taču kā runā policisti, viņš neieslēdza pagrieziena radītāju. Aizmugurē viņam brauca policijas automašīna ar ieslēgtām bākugunīm un sirēnām. Garām brauca. Tā kā viņš strauji apstājās un neieslēdza pagrieziena radītāju, policisti nepaspēja noreaģēt. Ietriecās viņam aizmugurējā daļā un aizgāja tālāk. Sāniski aizķēra pirmo mašīnu, šo pastūma kādus četrus metrus uz priekšu,” raidījumam “Degpunktā” stāsta vīrietis.

Izrādās, ka likumsargu patruļauto, kas līdz savam galamērķim tā arī nenonāca, steidzās uz izsaukumu Ķengaraga apkaimē, kur cita kolēģu ekipāža vajāja kādu bēgošu ”Volvo”. Bēdzējs vienu no krustojumiem šķērsoja pie sarkanās luksofora gaismas, to bija pamanījuši policisti, aicinājuši pārkāpēju apstāties, taču tas nepakļāvies. Agresīvu braucēju policistiem gan beigu beigās izdevās panākt arī bez papildspēkiem.

“”Volvo” vadītājs, bēgot uzbrauca uz dzelzceļa sliedēm, pa ceļam bojājot žogu un metāla barjeras. Autovadītājs, veicot šo manevru, bija bojājis savu spēkratu tik tālu, ka tālāka kustība nebija iespējama, tāpēc vadītājs uzsāka bēgšanu ar kājām. Likumsargi viņu aizturēja. Automašīnu vadīja kāds 1984. gadā dzimis vīrietis, kurš tika aizturēts un ievietots īslaicīgas aizturēšanas vietā, jo iespējams bija narkotisku vielu reibumā, bet no ekspertīzes atteicās. Tapāt vadītājam nebija transportlīdzekļa vadīšanas tiesību,” informē Valsts policija.

Policisti aizdomās par narkotisku vielu lietošanu aizturēja arī ”Volvo” pasažieri. Savukārt par negadījumu Ulbrokas ielā, kur ieskaitot dienesta auto tika sasisti seši spēkrati, ceļu policisti uzsākuši izmeklēšanu.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!

3 komentāri

Aktuālie Degpunktā sižeti

Jauniešiem neierakstīšanās līkumā ar nomas auto rezultējas avārijā

Zaglis nespēj rimties pat pēc aizturēšanas un atgriežas notikuma vietā

Veselības problēmu dēļ šoferis nenovalda auto un ietriecas veikala apmeklētāju spēkratos

Trīs mazi bērni vairākas dienas pavada pusbadā

Pļavnieku avārijā mirušās meitenes tēvs uzskata, ka jāatbild ne tikai šoferim, bet visiem, kuri atradās automašīnā

Bez aculiecinieka tūlītējas ziņošanas uz Daugavas ledus aizmigušais varētu nebūt starp dzīvajiem

Neadekvātu vīrieti izvizina uz automašīnas motora pārsega

Ugunsgrēkā Bolderājā bojā iet pensionāre

Policisti Pļavniekos notver izmanīgu automašīnu apzadzēju

Ķengaragā liesmas iznīcina divas automašīnas

Uz gājēju pārejas notriec ģimeni. Bērnam uz mirkli apstājas sirdsdarbība

Nezināms ļaundaris pārdur automašīnu riepas