Kļuva slikti pie stūres: mediķi pa ceļam uz slimnīcu cīnās par sirmgalvja dzīvību

Pievienot komentāru
Kļuva slikti pie stūres: mediķi pa ceļam uz slimnīcu cīnās par sirmgalvja dzīvību
EKRĀNUZŅĒNUMS

Aculiecinieki trešdien ziņoja par smagu negadījumu Jelgavā, Zirgu ielā. Notikuma vietā “Degpunktā” noskaidroja, ka incidenta izraisītājs nopietni cietis, tomēr situācija nebūt nav klasiska, kad tīšuprāt būtu pārkāpts ātrums vai, piemēram, pie stūres būtu braukts reibumā.

Neparedzama situācija trešdien piemeklēja kādu ”Opel” spēkrata šoferi, kas mēroja ceļu pa Zirgu ielu Jelgavā. Pie 53. nama šoferis zaudēja kontroli pār stūri un ietriecās privātmājas žogā.

Vietējie iedzīvotāji stāsta, ka pirms sadursmes apkaimē bija dzirdama kaucošu riepu skaņa, tā, it kā vadītājs būtu mēģinājis “ierakstīties” līkumā vai bremzēt. Tas viņam gandrīz izdevās, jo ”Opel” cieta minimāli, arī žogs palicis vietā.

Tiek ziņots, ka sirmajam kungam bija kļuvis slikti pie stūres un palīgā bija atsteigušās trīs neatliekamās medicīniskās palīdzības brigādes. Cietušais ievietots dienesta transportlīdzeklī, un pa ceļam uz slimnīcu nepatraukti veikti atdzīvināšanas pasākumi. Ārsti vadītāja veselības stāvokli novērtējuši kā ļoti smagu.