Kļuva slikti ar sirdi un ietriecās citā auto; Brīvības ielā avāriju piedzīvo pensionārs

2 komentāri
Kļuva slikti ar sirdi un ietriecās citā auto; Brīvības ielā avāriju piedzīvo pensionārs
EKRĀNUZŅĒMUMS

Auto nozares aprindās jau sen diskutē par to, ka cienījama vecuma šoferiem veselības pārbaudes būtu jāveic biežāk. Jo reizi pa reizei neobjektīvi novērtēta pašsajūta noved pie nepatīkamām sekām. Ceturtdien Rīgā, Brīvības gatvē, kādam braucējam sāka streikot sirds.

Runāšana pa telefonu, ātruma pārsniegšana vai pat braukšana alkohola reibumā – šie ir biežākie faktori, kas ceļu satiksmē provocē avārijas situācijas. Taču ļaunu joku, kas var beigties ar nepatikšanām, mēdz izspēlēt arī vadītāja veselības stāvoklis. Šādās reizēs cietušajam ir grūti kaut ko pārmest.

Ceturtdien Brīvības gatvē, braucot Juglas virzienā, kādam senioram kļuva slikti ar sirdi, kungs zaudēja samaņu un iebrauca priekšā esošā automašīnā. Tās šoferis bija pamatīgi pārsteigts par spējo sitienu no aizmugures.

Pie avarējušā seniora pieskrēja negadījuma aculiecinieki, lai noskaidrotu, kas atgadījies. Bija acīmredzams, ka nepieciešama mediķu iejaukšanās.

Šī situācija pierāda, ka ikvienam, jo īpaši cienījama vecuma šoferiem, ir biežāk jāpārbauda veselības stāvoklis, lai pārliecinātos, ka piedalīšanas satiksmē ir droša pašam un apkārtējiem.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā