“Paldies Dievam, viss ir labi!” Ceļā uz bērnudārzu māmiņa ar bērnu iekļūst piecu auto sadursmē

1 komentārs
“Paldies Dievam, viss ir labi!” Ceļā uz bērnudārzu māmiņa ar bērnu iekļūst piecu auto sadursmē
Ekrānšāviņš / Degpunktā

Piektdien, 3. augustā, rīta pusē no Purvciema nokļūt Rīgas pilsētas centrā bijis nedaudz grūtāk nekā ierasts, jo Jorģa Zemitāna tilta vidū sadūrušies pieci automobiļi.

Sasisto auto kolona un policijas transporta līdzekļi pilnībā bloķējuši vienu no braukšanas joslām, tādēļ drīz vien šeit izveidojies pamatīgs sastrēgums, kas gan ap plkst. 10 palēnām izsīcis. Tomēr, vairumam sasisto braucamrīku šoferu nācies uzkavēties vēl krietni pēc tam, kad pārējie jau bija nokļuvuši darbā. Visticamāk, ka vaina visu šo klapatu radīšanā būs jāuzņemas aizmugurē stāvošā apvidus auto “Volvo” šoferim.

Autovadītājs stāsta: “Vēlējos mainīt joslu. Paskatījos uz vienu pusi, uz otru pusi. Tā kā caur plecu vēl, lai pārliecinātos, ka varu braukt pa kreiso joslu, jo tur bija brīvs. Sākumā kustējos, es paskatījos uz priekšu… Es nesaprotu, kā tas vispār notika. Ātrums, es pieļauju, bija normas robežās.”

Pirmais sitiens trāpījis pa nelielo “Lexus”, kas, visticamāk, pēc šī negadījuma nonāks auto kapsētā. Par laimi, tajā sēdošajiem viss beidzies labi.

“Es vedu bērnu uz bērnu dārzu, kad pēkšņi no aizmugures saņēmu ļoti spēcīgu sitienu. Protams, es ielidoju mašīnā, kas bija man priekšā un mūs visus sastūma “vilcieniņā”… Man saka, ka par nožēlu, mana mašīna ir cietusi vissmagāk. Paldies Dievam, viss ir labi. Nu, ko padarīsi, gadās, bet tas sitiens bija ļoti spēcīgs un negaidīts. Labi, ka ar bērnu viss kārtībā. Laikam karstums un tāpēc cilvēki vairs neapjēdz kas notiek,” stāsta “Lexus” vadītāja un turpina: “Es braucu, redzēju, ka priekšā sākas sastrēgums. Es jau sāku bremzēt. Es zinu, ka te tā ir katru rītu, it sevišķi šajā joslā, kad brauc, brauc un pēkšņi visi sāk bremzēt. Bet tajā mirklī es vēl kustējos, nevis stāvēju. Tieši samazināju ātrumu un tajā mirklī… Tas bija tik negaidīti.”

Tā kā neilgi pēc sadursmes notikuma vietā paviesojušies arī ātrās palīdzības mediķi, kuri snieguši palīdzību vienai no avārijā iesaistītajiem braucējiem, ceļu policisti tikai piefiksējuši visas negadījuma vietā redzamās pēdas, pieņēmuši šoferu paskaidrojumus un šo lietu tālāk nodos izmeklētājiem.

1 komentārs