“Paldies Dievam, tur tobrīd neviena nebija”; “BMW” Ķengaragā “nones” sabiedriskā transporta pieturu

7 komentāri

Iespaidīga avārija šodien notika Rīgā, Ķengaragā, kur gados jauns “BMW”  automašīnas vadītājs zaudēja kontroli pār spēkratu un iebrauca sabiedriskā transporta pieturā. Par laimi negadījumā cilvēki necieta.

Negadījums notika netālu no devītā tramvaja galapunkta Maskavas ielā, centra virzienā. Kā “Degpunktā” pastāstīja avarējušā braucamrīka vadītājs, šādu manevru viņš izpildīja piespiedu kārtā, jo kāds ”Volvo” šoferis, iebrauca viņa braukšanas joslā.

“Es vienkārši braucu savā joslā, kāda cita mašīna sāka pārkārtoties manā joslā. Es, mēģinot izvairīties no sadursmes, uztriecos apmalei un manu mašīnu sameta.Viņš sāka pārkārtoties un tādēļ es uztriecos apmalei. Paldies Dievam, tur tobrīd neviena nebija,” stāsta ”BMW” vadītājs

”BMW” spēkrats pēc sadursmes ar sabiedriskā transporta pieturu visdrīzāk ir norakstāms, pieturu un drošības barjeru ir jāremontē. ”Volvo” braucamrīks notikuma vietā neapstājās, tādēļ ”BMW” šoferis aicina atsaukties šī negadījuma aculieciniekus, kuriem ir videoreģistrātoru ieraksts.

Lietderīgu informāciju viņš aicina sniegt policistiem, zvanot pa tālruni 110 vai zvanot viņam uz tālruni 25948875