“Paldies Dievam, ka esmu vienā gabalā!” Sieviete piedzīvo avāriju, kurā paglābjas par mata tiesu

8 komentāri

Ceturtdien, 14. jūnijā, jauna sieviete, braucot pa šoseju, tieši ar vadītāja pusi ietriekusies uz ceļa apturētā kravas auto un brīnumainā kārtā ne tikai izdzīvojusi, bet tikusi cauri vien ar pāris skrambām.

To, ka šo dienu nu droši var saukt par “Volkswagen” stūrētājas otro dzimšanas dienu, spilgti ilustrē gluži vai neticama aina – neliels matu kušķis, kas aizķēries kravas automašīnas aizmugurē, vietā, kur vieglais auto tieši ar vadītāja vietu atdūries pret kravas automobiļa piekabi. Šīs situācijas iznākumu izšķīruši nevis metri, bet pāris centimetri vai pat tikai daži milimetri. Var tikai nojaust, ko piedzīvojusi jaunā sieviete, kura atradusies pie nu iznīcinātā auto stūres un kura acīmredzot vēl labu brīdi nevarēja atgūties no šoka.

“Vienkārši nepamanīju. Viņš vienkārši nebija izlicis trijstūri, es braucu un aizskatījos, novērsos. Kad skatījos nākamreiz, bija jau par tuvu. Centos izvairīties un nobraucu. Paldies Dievam, ka es esmu vienā gabalā. Es jutu to brīdi, kad jāizvairās…,” stāsta “Volkswagen” vadītāja Daina.

Kā izrādās, rīta pusē “Scania” stūrētājs bija devies Jūrmalas virzienā, kad pāris kilometrus pirms galamērķa braucamrīku pēkšņi piemeklējusi kāda tehniska ķibele, un šoferis auto apturējis turpat pirmajā joslā. Par lielu nožēlu, vairāku stundu laikā, ķimerējoties ap braucamrīku un gaidot tehnisko palīdzību, šoferim tā arī neienāca prātā izlikt avārijas trijstūri un ap plkst. 10.00 sekojis šis visai likumsakarīgais iznākums.

Kā atceras kravas auto šoferis, pēc notikušā viņš piesteidzies pie samīcītā auto un palīdzējis jaunajai sievietei izkļūt no vraka. Arī viņš nav spējis noticēt, ka nevienam pēc šādas sadursmes nekas nekait.

Notikuma vietā sastaptie policisti norāda, ka šajā situācijā sodu nāksies saņemt abām avārijā iesaistītajām pusēm – “Volkswagen” vadītājai, domājams, būs jāuzņemas vaina sadursmes izraisīšanā, savukārt kravas auto šoferim pienāksies protokols par avārijas trijstūra neizlikšanu. Starp citu, tam vajadzēja atrasties 150 metru attālumā no automobiļa, kas apturēts uz ceļa, un ar to, visticamāk, būtu pilnībā pieticis, lai izvairītos no nelaimes.

8 komentāri