“Paldies Dievam, – dzīvs!” Pie Cēsīm motociklists iekļūst smagā avārijā

Ceļmalā ar samīcītām aizmugures durvīm stāv “Volkswagen Caravelle” busiņš, brauktuves vidū nekustīgi guļ sadragāts “Yamaha” motocikls, tam blakus vīrietis spēka gados ar asiņojošu galvu, – tās ir sekas nepārdomātam apdzīšanas manevram.

Atpakaļ uz rakstu

15 komentāri

 • dsfghfgkh

  dsfghfgkh

  pffff pats vainīgs. pie tam ja vēl aizliegts tajā vietā apdzīt 🤦‍♂️
 • Vernons

  Vernons

  Motocikls ar smago pas vienā joslā, kura ir 3,5 metrus plata! Smagais stāv 20 cm no 920. līnijas! Palūkojamies bildēs, lietišķie pierādījumi saucas! Ja es būtu busa vadītājs, tad pie šādas situācijas, ka brauc pretī, gan no aizmugures, pa kreisi ietu no autobusa pieturas kabatas!!! Bieži tā daru, kā redzat esmu dzīvs un neskarts!
  Ātruma samazināšanas joslu nav, autobusa pietura gandrīz krustojumā, tikko tika veikts ceļa remonts! Kas tā ir par sektu, kas čakarē Tautu? Vai tikai CSDD nesaucas!
  Es nepiekrītu policijas paviršam skatījumam!!! Lieta nonāks šā kā tā Tiesā.
 • Fight dog

  Fight dog

  Skaidri pateica,motocikls veica apdzīšanas manevru pie baltās nepārtrauktās līnijas.Kas vēl nav skaidrs.
  • Kristaps

   Kristaps

   Kur ir rakstīts, ka pie nepārtrauktās svītras??? Krustojumā tāda nevar būt! Citādi WV nevarētu taisīt kreiso! Lasīt mācamies! Nepārtrauktās nedrīkst šķērsot! Un CSNN rakstīts, ka krustojumos nedrīkst apdzit!
 • Vernons

  Vernons

  VW T4 vadītājs nav ieņēmis kreiso malējo stāvokli, pie ass līnijas, pagriezienam pa kreisi! Automātiski nav savlaicīgi ieraugāms virzienrādītājs, ja tāds vispār savlaicīgi ir bijis! Lukturi aizmugurē netīri! Bildēs redzamas bremzēšanas pēdas motociklam! Es policijas vietā vispirms vispusīgi un objektīvi izvērtētu situāciju! Velk uz "Agresīvu braukšanu" VW T4 vadītājam. LAPK 149. panta 4. punkts.
 • Vernons

  Vernons

  Man pamats aizdomām, ka busa vaditājs ir papārkāpis CSN 57., 70., 64. Punktu prasības! Jo notikumu būtu jāizskata CSL 1., 3. un 4. punktu kontekstā, izvērtējot katra šeit minētā braucēja rīcību. Ja parokam dziļāk un pārbaudam VW uguņus!
 • Es

  Es

  Gunt, man uz ceļa nogriežoties nav jāskatās uz aizmuguri, ja vien nav skaņas signāla no operatīvā transporta līdzekļa!!!
  Ja es braucu auto aizmugurē un tam mirgo pagrieziens pa kreisi, es taču viņu nedzīšu un tu???
 • Gints Āriņš

  Gints Āriņš

  Jāsaka, ka motocikla vadītājam ir paveicies , ka ir palicis dzīvs, taču busiņa vadītājam pirms manevra veikšanas bija jāpārliecinās par drošību un tikai pēc tam jāveic manevrs, jo aiz viņa atradās kravas mašīna, kura redzamību ierobežo. Vēl ir jautājums par to ,vai motocikla vadītājs uzsāka apdzīšanu pie pārtrauktas, vai nepārtrauktas līnijas. Ja uzsāka pie pārtrauktas , tad busiņš būs vainīgs, bet to ļoti grūti būs pierādīt.
 • Oojo

  Oojo

  Donori ir parādījušies!!!! Motociklisti,reti kurš brauc normāli,. Pārsvarā visi dzen.....un lien starp mašīnām, kā idioti! Atvainojos, bet citu vārdu nav.
 • Raitis Muižnieks

  Raitis Muižnieks

  Auto vadītājam jaskatās divreiz, bet mocis drīkst braukt 180km viss ir labi bet csdd aicina mūs auto vadītājus skatīties divreiz un neviens vārds par to lai motociklisti apdomājas paši kā uzvedas..
  • :-)

   :-)

   eu super uzrakstīts, reāli pat jābrīnās, ka neviens par šo nebija aizdomājies. MOTOCIKLISTIEM PAŠIEM JĀSKATĀS, KUR BRAUC. bļīn, tā tik ir ideja
  • Vernons

   Vernons

   Ja busa vadītājs nebūtu atkāpies no savas sadaļas Noteikumu pildīšanā, tad varētu pretendēt uz tiesībām paļauties, ka arī citi šos Noteikumus pildīs! Nomira busa vadītājam CSL 19. panta 4. punkta tiesība!!!
 • Alla Valerija Gorskaja Nuznaja

  Alla Valerija Gorskaja Nuznaja

  Nužno vnimateļno ezditj,poroj oni ezdjat očhenj na visokoj skorosti agresivno!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!