“Paldies Dievam, – dzīvs!” Pie Cēsīm motociklists iekļūst smagā avārijā

15 komentāri

Ceļmalā ar samīcītām aizmugures durvīm stāv “Volkswagen Caravelle” busiņš, brauktuves vidū nekustīgi guļ sadragāts “Yamaha” motocikls, tam blakus vīrietis spēka gados ar asiņojošu galvu, – tās ir sekas nepārdomātam apdzīšanas manevram.

Incidents otrdien vēlā pēcpusdienā notika uz Vidzemes šosejas pie pagrieziena uz Kārļiem, Drabešu pagastā. Visticamāk, vainīgs būs tieši motocikla vadītājs, saka policijā.

“Volkswagen” markas mašīna apstājās, lai nogrieztos pa kreisi un palaida tajā brīdī garām mašīnas, kas brauca pretī. Aiz “Volkswagen Caravelle” arī brauca viena smagā mašīna, un tas motocikls dzina to smago mašīnu, ieraudzīja to, ka tā “Caravelle” stāv un griežas pa kreisi, grib nogriezties, bet viņš jau nevarēja vairāk neko izdarīt, jo pretī arī mašīnas nāca. Un viņš vienkārši mēģināja bremzēt un drusciņ sabremzēja, bet vienalga iebrauca iekšā tajā “Caravelle”,” raidījumam “Degpunktā” atklāj Valsts policijas Cēsu iecirkņa priekšnieks.

Visticamāk, motocikla vadītājs pārkāpis ātrumu, bet to pierādīt būs grūti. Savukārt jau uz vietas tika noskaidrots, ka izdarīts vēl viens rupjš pārkāpums – apdzīšana tika veikta vietā, kur to darīt ir aizliegts.

Ja motocikla vadītājs tiks cauri bez smagām sekām, viņš varēs uzskatīt sevi par dzimušu laimes krekliņā.

TOP komentāri

 • Raitis Muižnieks
  +15 +13 -2

  Raitis Muižnieks

  Auto vadītājam jaskatās divreiz, bet mocis drīkst braukt 180km viss ir labi bet csdd aicina mūs auto vadītājus skatīties divreiz un neviens vārds par to lai motociklisti apdomājas paši kā uzvedas..
 • Oojo

  Oojo

  Donori ir parādījušies!!!! Motociklisti,reti kurš brauc normāli,. Pārsvarā visi dzen.....un lien starp mašīnām, kā idioti! Atvainojos, bet citu vārdu nav.
 • Fight dog
  +9 +7 -2

  Fight dog

  Skaidri pateica,motocikls veica apdzīšanas manevru pie baltās nepārtrauktās līnijas.Kas vēl nav skaidrs.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl