Pakrita zem vilciena un zaudēja kāju – garāmgājēji kļūst par aculieciniekiem baisam nelaimes gadījumam

1 komentārs
Pakrita zem vilciena un zaudēja kāju – garāmgājēji kļūst par aculieciniekiem baisam nelaimes gadījumam

Sestdienas pievakarē, sirēnu un bākuguņu pavadīts, slimnīcā nonācis kāds smagi ievainotais vīrietis, kas, pakļūstot zem vilciena, guvis smagas ķermeņa traumas un pat zaudējis kāju. Cietušā glābšanā piedalījušies ne tikai mediķi, bet arī nejaušie notikušā liecinieki.

Kāds Mīlgrāvja iedzīvotājs nejaušas sagadīšanās dēļ kļuvis par liecinieku traģēdijai, kas notikusi sestdienas pievakarē pie Mangaļu dzelzceļa stacijas.

Atgadījums noticis dažus simtus metrus nostāk no speciālas gājējiem aprīkotas pārējas. Kāds, iespējams, iereibis vīrietis nolēmis šķērsot dzelzceļa sliedes tieši vilciena priekšā. Pēc liecinieku teiktā, vīrietis gandrīz paspējis pārskriet pāri sliedēm, taču ticis aizķerts un pakritis zem vagonu sastāva. Cietušā kāju nogriezuši vilciena riteņi.

Uzreiz pēc notikušā pie vīrieša steigušies vairāki aculiecinieki, bet cilvēkus sagaidījis pavisam biedējošs skats. Ievainotais kungs bijis pie samaņas un gulējis pie sliedēm, bet viņam blakus nogrieztā kāja. Kamēr vieni zvanījuši neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam, citi mēģinājuši paši sniegt palīdzību, apturot asiņošanu. Kāds vīrietis, gribēdams glābt norauto kāju, ielicis to celofāna maisā.

Pēc sniegtās palīdzības mediķi cietušo hospitalizējuši uz tuvāko slimnīcu, kur vīrietis nonācis uz operāciju galda. Pašreizējais ievainotā kunga stāvoklis nav zināms, taču ceļā uz ārstniecības iestādi viņš atradies pie samaņas. Ārsti viņam konstatējuši arī smagu galvas traumu un vairākus citus ķermeņu daļu ievainojumus.

Vietējie iedzīvotāji, kas ikdienu šķērso dzelzceļa sliedes šajā vietā, stāsta, – kopš pērēju aprīkojuši ar dzeltenām margām un zigzagveida barjeru, atgadījumu skaits būtiski samazinājies.

Policijā ir sākta notikušā izmeklēšana, taču jau šobrīd visi apstākļi liecina, ka incidents noticis vienkāršas neuzmanības dēļ. Cilvēki, kuri iesaistījušies cietušā glābšanā, piemin kādu iztukšotu alkoholiska dzēriena pudeli, kas bija mētājusies pie sliedēm. Varbūt arī tai ir kāds sakars ar spēju vai drīzāk nespēju pamanīt vilcienu.