Pakaļdzīšanās trilleris Rīgā: policisti tvarsta “Mercedes” un nonāk asinsstindzinošā situācijā 

Naktī uz trešdienu, vajājot kādu bīstamu “Mercedes-Benz” šoferi, policistiem nācies ķerties pie šaujamajiem.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Smits

  Smits

  . . . pie pirmā taranējuma bija jāšauj! Kamēr tā nedarīs, tikmēr krāmēs uz galvas!
 • Ēriks

  Ēriks

  Nav ko vajat.Pasi uzprasijas.Citas metodes nebija ka no vaditaja izkast naudu par parkapumu.Malacis ka izdevas izmukt no tadiem.Vinu del jau tas avarijas notiek.Smurguli saskatijusies filmas REINDZERS,UN TAGAD TELO NEZ ZIN KO NO SEVIS.
 • Gatis Jansons
 • Maruta

  Maruta

  Pret spēļu zāļu darbiniekiem izturas kā koncentrācijas nometnēs-jāstrādā 24 stundas un nedrīkst nevienu brīdi apsēsties, aiz letes pat nav neviena soliņa, kur varētu atpūtināt kājas, ja nav apmeklētāju. Visur ir izliktas novērošanas kameras, kas piefiksē katru mazāko darbinieku kustību. Ja mēģini kaut vai atspiesties pret kautko, tad tūlīt atsūta uzņemto bildi un alga nost. Daudzas darbinieces ir spiestas apmeklēt flebologus, jo sākas prolēmas ar vēnām. Es saprotu, ka mūsu brīvajā Latvijā atdzimst vergu laiki, kad pret cilvēkiem izturas sliktāk nekā pret suņiem.
 • Jānis

  Jānis

  Policijas pašvaldības mašīnām ir saliktas lētas pakaļdarinājuma sūdu kameras pat nakts laikā neko ne var lācīgi no filmēt simtus tukstosus iztere un bez jēgas vainīgo arī ne no ķers jo kameras ir sliktas nav ko pierādīt manu prāt kameras ir tik izsmieklis.
 • Tāpat

  Tāpat

  Esiet apdomājis apmeklēt ārstus? ;) Vidusskolu pabeigt arī nenāktu par ļaunu =]

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!