Pakaļdzīšanās trilleris Rēzeknē: bēgot no policijas, 20 gadus vecs vīrietis izraisa smagu avāriju

2 komentāri
Pakaļdzīšanās trilleris Rēzeknē: bēgot no policijas, 20 gadus vecs vīrietis izraisa smagu avāriju

Novilktas policijas lentes un sadragāti auto vēl otrdien redzami Rēzeknē, Upes ielā, kur svētdien trakojis kāds dzērājšoferis.

Agrā rīta stundā, kad Upes ielā dzīvojošie vēl gulējuši dziļā miegā, kāds pārgalvīgs šoferis ar sarkanu “Audi” markas spēkratu kādas mājas pakājē izraisīja pamatīgu jezgu un lielā ātrumā ietriecās ielas malā novietotajās automašīnās, savā ceļā paķerot arī apgaismes stabu.

Incidents noticis pie 39. un 30. nama, notikuma vietā uzreiz atsteigušies avārijas aculiecinieki, bet dažas sekundes pēc sadursmes ielā parādījušās ceļu policijas ekipāžas. Apkārtējiem kļuvis skaidrs, ka likumsargi avarējušo spēkratu vajājuši.

Melnais ”Chevrolet” markas spēkrats negadījumā cietis visvairāk, arī pelēkais “Audi”, kas stāvējis aiz ”Chevrolet”, pamatīgi “samīcīts”. Pats bēdzējs izrādījies 20 gadus vecs vīrietis, kurš negadījumā guvis dažādus ķermeņa sasitumus un nonācis slimnīcā. Mediķi uz stacionāru aizveduši arī pārgalvja draugu, kurš sēdējis blakus.

Rēzeknes likumsargi par svētdienas rīta incidentu nenoliedz izskanējušās ziņas, ka notikusi automašīnas “Audi” vajāšana. Policistu uzmanību minētais auto piesaistījis vienā no pilsētas krustojumiem, šoferis mašīnu stūrējis nepārliecinoši un aizdomīgi manevrējis. Policijas darbinieki lūguši vadītāju apstāties, lai pārbaudītu dokumentus un pārliecinātos, ir vai nav reibums. Tā vietā, lai apturētu auto, šoferis spiedis gāzi grīdā.

Par šo negadījumu likumsargi uzsākuši pārbaudi un nozīmējuši visdažādākās ekspertīzes, to skaitā “Audi” šofera alkohola koncentrācijas analīzes. Jaunajam vīrietim būs jāatbild par sadragātajām automašīnām, bojāto stabu un par nepakļaušanos policijas darbiniekiem, taču, ja izrādīsies, ka pie stūres viņš sēdies iedzēris un bez tiesībām – pārkāpējām draudēs ne tikai lieli tēriņi, bet arī cietumsods.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā