Pakaļdzīšanās trilleris Pārdaugavā – policisti dzenas pakaļ šoferim, kurš, iespējams, iesaistīts kādā avārijā

1 komentārs
Pakaļdzīšanās trilleris Pārdaugavā – policisti dzenas pakaļ šoferim, kurš, iespējams, iesaistīts kādā avārijā

Pārdaugavas policisti nesen pa Imantas ielām vajājuši kādu šoferi, kurš nebūt nav grasījies padoties un turpinājis bēgt – pat pēc tam, kad policistiem jau bija gandrīz izdevies viņu ielenkt.

Piektdienas pievakarē Imantas iedzīvotāji vienā no Progresa ielas iekšpagalmiem ievērojuši kādu autovadītāju, kurš izskatījies aizdomīgs, – ikviens manevrs prasījis krietni vairāk laika, un arī pats šoferis no malas izskatījies visai saguris.

Uz notikuma vietu tika norīkota tuvākā ekipāža. Nonākot notikuma vietā, policisti pamanījuši minēto autovadītāju. Tā kā policistiem tajā brīdī nebija iespējams izkāpt un pieiet pie autovadītāja, tika pieņemts lēmums apgriezties braukšanai pretējā virzienā un atpakaļceļā piebraukt pie automašīnas, lai pārbaudītu saņemto informāciju. Taču autovadītājs uzsāka braukšanu un turpināja iesākto ceļu, un policistu saucienus skaļrunī ignorēja.

Autovadītājs paātrināja ātrumu un mēģināja aizbēgt no policistiem, līdz ar to tika norīkota papildu Valsts policijas un ceļu policijas ekipāža.

Pēdējā brīdi autovadītājs tomēr pārdomājis, – uz pārvada parādījies pretim braucošs ceļu policijas auto.

Kopā ar Valsts policiju vīrietis gan tika panākts un nodots ceļu policijas darbiniekiem.

Pēc neoficiālas informācijas zināms, ka šis automobilis varētu būt iesaistīts arī kādā ceļu satiksmes negadījumā, pēc kura tā izraisītājs no notikuma vietas aizlaidies. Šobrīd policija skaidro apreibušā braucēja vakara maršrutu un vērtē, vai šis izbrauciens beigsies vien ar zaudētām tiesībām un pamatīgiem tēriņiem, vai tomēr par šā vakara veikumu pret pārkāpēju tiks ierosināts kriminālprocess.