Pakaļdzīšanās trilleris Ķengaragā – garām policijai milzīgā ātrumā ”aizlido” pārgalvīgs šoferis

Pievienot komentāru
Pakaļdzīšanās trilleris Ķengaragā – garām policijai milzīgā ātrumā ”aizlido” pārgalvīgs šoferis

Nereti, uz ielas redzot kādu pārgalvīgu autobraucēju manevru, kas apdraud apkārtējos, prātā neviļus iešaujas doma par to, kur tad ir policijas ekipāža, kad to tik ļoti vajag. Šoreiz stāsts par kādu ”ļoti steidzīgu” autovadītāju, kuram tā nav paveicies un kurš savu “zemo lidojumu” demonstrējis tieši policijas auto priekšā, un likumsakarīgi drīz vien auto aizmugurē jau sadzirdējis sirēnas.

Pirms pāris dienām kāds autovadītājs parūpējies par to, lai tobrīd pa Salaspils ielu braucošie policisti uz kādu mirkli atliktu savus tālākos dienas plānus.

Autovadītājs ignorēja policijas darbinieku prasības un, tuvojoties vienai no Ķengaraga šķērsielām, nogriezās un iebrauca iekškvartālos. Policistiem turpinot sekot, autovadītājs pēc brīža apstājās. Uz jautājumu, kāpēc viņš braucis šādā manierē, noķertais vadītājs taisnojās, ka viņa spēkratam esot bijušas tehniskas problēmas – viņš nedrīkstot apstāties, jo citādāk auto tālāk vairs neizkustēsies.

Uz notikuma vietu izsaukti Ceļu policijas darbinieki un aizturētais nodots viņu “rīcībā”. Noskaidrots, ka šoferis bija Uzbekistānas pilsonis.

Likumsargs atzīst, ka šobrīd ir pāragri spriest par to, kāds tieši soda mērs pienāksies steidzīgajam šoferim – par to, izvērtējot kārtības sargu auto uzstādīto kameru ierakstus, lems kolēģi no ceļu policijas.

Taču ir skaidrs, ka šis manevrs nepaliks nepamanīts un, visticamāk, iecirtīs pamatīgu robu runātīgā pilsētas viesa maciņā.