Otrdien ceļu satiksmes negadījumos viens cilvēks gājis bojā un pieci cietuši

Pievienot komentāru
Otrdien ceļu satiksmes negadījumos viens cilvēks gājis bojā un pieci cietuši

Pagājušajā diennaktī satiksmes negadījumos uz Latvijas ceļiem viens cilvēks gājis bojā, bet pieci cietuši, aģentūra LETA uzzināja Valsts policijas (VP) Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Negadījums ar bojāgājušo noticis Latgales reģionā, pa diviem negadījumiem ar cietušajiem reģistrēti Rīgas un Latgales reģionos, bet viens – Vidzemes reģionā. Vidzemē cietušais bijis gājējs.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā aģentūru LETA informēja, ka pirmdien glābēji saņēma izsaukumu uz Liepājas ielu Ludzā, kur bija noticis ceļu satiksmes negadījums. Notikuma vietā konstatēts, ka automašīna nobraukusi no ceļa un ietriekusies citā vieglajā automašīnā, kā rezultātā notikusi aizdegšanās.

No degošās automašīnas pirms VUGD ierašanās tika izcelts viens cilvēks, kuram mediķi konstatēja nāvi.

Otrdien uz Latvijas ceļiem kopumā reģistrēti 115 satiksmes negadījumi, no tiem 52 Rīgas reģionā, 22 Latgalē, 16 Kurzemē, 13 Zemgalē, bet 12 Vidzemē.

Diennakts laikā policisti noformējuši 317 administratīvā pārkāpuma protokolus par ceļu satiksmes noteikumu neievērošanu, tostarp pieķerti 114 ātruma pārkāpēji, seši dzērājšoferi un četri agresīvie braucēji, liecina VP apkopotā informācija.